2733
2734
عنوان

لطفا وقت بذارید

589 بازدید | 23 پست

سلام راستش ی گله ای داشتم ازتون اونم اینه که چرا نسبت به یک مسائل الکی گارد میگیرید؟ 

من از وقتی عضو شدم سعی کردم  در اکثر تاپیک های مربوط به کنکور شرکت کنم و هر چی بلد بودم گفتم از کتاب و نحوه خوندن و درصد گرفته تا اینکه دوست عزیز تو میتونی از الانم بخونی قبولی و...و خوب یک سری هستن که چه در بحث کنکور و چه زندگی افراد منفی هستن ( همه سال کنکور از این دوستان داشتیم ) اگه هم بحثی باهات کردم سر این بوده که داشتی بقیه رو ناامید میکردی و اخرم برچسب بیشعور بودن بهم چسبوندی و جالب یک عده هستن که اینارو پای پز دادن میذارن اخه گل من سن تو بودم درسمو خوندم و به چیزی ک میخواستم رسیدم ( کجای این پز داره ) اینکه ی چیزی رو دور از تصورت میدونی دلیل بر این نمیشه ک من پز میدم 

اینجا مجازیه و با یک خاموش کردن نت هیچکس از اون یکی خبر نداره ولی خیلی برام جالب بود که اونقدری دغدغت شدم که برام تاپیک زدی 

موفق باشی پزشک اینده ( البته برای شما ک قراره پزشک بشی بهتره اول از نی نی سایت دور بشی چون دیشب بالغ بر ۳ ساعت جواب منو دادی در حالی رقبات داشتن درس میخوندن ) 

Throw out butterflies

مخاطبت کیه ؟ 😂😂😂😂

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو همسن من بودی درس خوندی ؟

چند سالته ؟من ۱۹سالمه 

۱۰۰۰برابر تو هم درس خوندم و سواد دارم این یک دوما سالی هم که شرکت کردم فقط رتبم به پزشکی نخورد 

میتونستم همه پیراپزشکی هارو برم اونم دولتی 

حالا ببینم من بقیه رو ناامید کردم 

یعنی من نمیگفتم بقیه از مسئله سهمیه و...باخبر نبودن ؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا کیه که گارد گرفته برات متاسفم واقعا .

ههه ببین کی دارع میگه شدی دغدغه من 

اگه من دغدغه ام تو بودی تو چرا من دغدغه ات شدم ادای منو دراوردی برام تاپیک زدی ؟

ضمنا من ۳روزه اینجا عضوم 

شرایط درس خوندن برام مهیا نیست مهمونم 

مشاور دارم از بهمن میخوام شروع کنم 

صفرم نیستم که نتونم جمع کنم مباحث رو 

تو عقده ای هستی بخدا 

شاید یا با سهمیه رفتی یا صندلی خریدی که انقد زورت دارع من وقتی از اینا میگم گارد میگیری 

خداوند شفاعت بده .

2738
تو همسن من بودی درس خوندی ؟ چند سالته ؟من ۱۹سالمه  ۱۰۰۰برابر تو هم درس خوندم و سواد دارم این ...

تو تاپیک های دیگه هم گفتم 19 سالمه 

تو 1000 برابر خوندی؟ عجب ولی شواهد میگ تو اگه 1000 خوندی من 2000 برابر خوندم

جوابتو تو تاپیک خودتم دادم حرف هست اگرچه برای کسی ک شنونده باشه 

مشخصه نمیخونی و حرف خودتو میزنی   

موفق باشی

Throw out butterflies
ههه ببین کی دارع میگه شدی دغدغه من  اگه من دغدغه ام تو بودی تو چرا من دغدغه ات شدم ادای م ...

من فقط منظورم تو نبود کسای دیگه ای هم مث تو بودن ک جوابشونو دادم 

تو شهر ما ک به یکی ک باباش حسابداره مامانش خانه دار سهمیه نمیدن شاید تو شهر شما میدن !

اگه عقده ای از نظر تو اینه کاش همه مث من عقده ای باشن 

Throw out butterflies
تو تاپیک های دیگه هم گفتم 19 سالمه  تو 1000 برابر خوندی؟ عجب ولی شواهد میگ تو اگه 1000 خوندی م ...

دیگه کم میاری و چرت و پرت میگی حرفی ندارم 

الان چه ربطی داشت ؟

شواهد بخوره توی اون سرت که بلد نیستی حرف بزنی 

اصلا نمیخوام به تو چه ربطی داره عقده ای 

2706