2726

شامپو پرومین سریتا رنگ بنفش 

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موخوره درمان نداره باید بچینی ولی بعد چیدنش برای اینکه باز موخوره نگیری سعی کن همیشه آبرسانی کنی موهاتو،روغن تراپی هم عالیه🙂

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

من موهام میریزه و چربه

حنای بیرنگ خریدم با یه دونه تخم مرغ میزنم به موهام روش استفاده اش رو روی جعبه اش نوشته از عطاری خریدم

موهام دکلره هست اصلاً رنگ نگرفت

واسه شوره سر هم مناسبه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
بره کدومش بهتره عزیزم ؟ من ریزش برام مهم تره ؟  و اینکه ب نظرتون دون گیری موخوره ب درد میخوره ...

برا همش خوبه

یا شامپو بدون سولفات و نمک ایروکس مخصوص ریزش رو بخری اونم خوبه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2706