2726
عنوان

نگاه همسربه دختر وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 48 پست
اصن هیچی نگو ن تذکر بده ن‌کسیو مثال بزن واقعن هم برات مهم نباشه ادم نمیتونه ک چشم بسته راه بره یا ه ...

اخه یه نگاه کنه وتمام نه اینکه طرف هی بیادوبره هی اینم نگاه کنه خودمنم نگاه میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون وقت به من میگن چرا زن یه بچه مذهبی شدی🥺خب واسه همین چیزا🙄

چند روز پیش ی کلیپی دیدم از ی ادم مذهبی ذهنمو بهم ریخته باید هرکسی ذاتش درست باشه 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
اخه اولش اینجوری نبود مطمئن بودم ۶ماه نامزد بودیم هیچ نبوداینجوری 

تازه فهمیده چی به چیه داره جبران می کنه

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
اخه اولش اینجوری نبود مطمئن بودم ۶ماه نامزد بودیم هیچ نبوداینجوری 

درست میشه..ی مدت بی تفاوت باش ..به روش نیار

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😑چرا بااینا ازدواج میکنین؟

هیچ کس دوست نداره شوهرش به نامحرم نگاه کنه ولی شما هم نباید نمک رو زخم کسی بپاشید .ایشون راه حل خواستن خودشون به اندازه کافی ناراحت هستن .با سرزنش شما چیزی حل نمیشه .میگن که اولش متوجه این قضیه نبودن یا این قضیه اصلا اولش وجود نداشته 

درست میشه..ی مدت بی تفاوت باش ..به روش نیار

بوبختی خودم دپرس میشم دلم میخوادبهش بگم برو بیرون فقط نگاه کن دلم نمیخواددیگه باهاش بیرون برم بعدیه باربامن رفتی چشماتوکنترل کن انقد دردم میگیره بعد دختره منونگاه میکنه 

بوبختی خودم دپرس میشم دلم میخوادبهش بگم برو بیرون فقط نگاه کن دلم نمیخواددیگه باهاش بیرون برم بعدیه ...

درسته

حس بدیه.....واقعا

اگه تا الان نگفتی ....‌سفت وسخت یکبار واسه همیشه جلوش بمون و تهدید کن

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2706