2733
2734
عنوان

نگاه همسربه دختر وزن

764 بازدید | 48 پست

سلام دوستان عزیز من سال اول زندگی مه همسرم از ماه ۷والی ۸ زندگی مشترکمون یه اخلاق بد پیدا کرد نگاه به نامحرم میدونم هیچی تودلش نیست شاید بنابه عادت دوران مجردیش باشه بیرون یاهرجامیریم نگاه میکنه زن هاودخترهارو ازبالاتاپایین نگاه میکنه مثلا دیروز دندون پزشکی بودیم پنجاه بار پرستاره میومدمیرفت هربار نگاهش میکردوهرکس دیگه حس میکنم یه زنم رد نمیکنه یه بار دعوا کردم سراین قضیه اخرش برگشت گفت تواینجوری میگی نکن من بدترمیخوام بکنم و...بنظرتون بایدچجوری تحمل کرد یاروشی دارین اینم توپرانتزبگم قیافه واستایل خوبی دارم وه بگم کمبود داره خیر براش کم نزاشتم ازهمحبت بگیرتا...ممنون میشم راه حل بدین 🌹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شوهرم اینطور بود (البته ن تنها ب خانما شوهرم وقتی میره تو فکر کلن عادت داره ب ی چیزی خیره میشه)

ی بار ک از قضا چشمش ب ی خانم افتاد چنان دعوایی راه انداختم ک  دیگ ب خرس صورتی تو  اتاقم نگا نمیکنه🤤

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

اون وقت به من میگن چرا زن یه بچه مذهبی شدی🥺خب واسه همین چیزا🙄

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738

گزارش لطفا زدین لایک کنید صلوات بفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5738660/فاتحه-بفرستین-براتون-صلوات-میفرستم

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😑چرا بااینا ازدواج میکنین؟

بعضیابعداینکع خرشون ازپل گذشت دیگه هرکارمیکنن

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

اصن هیچی نگو ن تذکر بده ن‌کسیو مثال بزن

واقعن هم برات مهم نباشه ادم نمیتونه ک چشم بسته راه بره یا همش سرش پایین باشه ک‌نگاه نامحرم نکنه مگه ما زنا مردارو نمیبینیم ولی خب هیچ قصدیم نداریم 

درضمن شوهرت تو رو پسندیده و ازدواج کرده با ی نگاه کردن ک نمیخاد بره کاری کنه

همیشه با خودت بگو زیباترین زنم ک باشه بازم من قشنگترم ک

2706