2733
2734
عنوان

وای حالم خیلی بده توروخدا بیاین

275 بازدید | 11 پست

با مادرشوهرم و جاریم تو یه ساختمونیم...مادرشوهرم میشینه تو حیاط با جاریم پشت سرم حرف میزنه امروز میشنیدم که اسمم رو میاره ...خیلی ناراحتم از دستشون خیلی ادمای دو رو دورنگی هستن اگر هم بگم شنیدم میگه نگفتم میره برعلیه خودم حرف در میاره واقعا نمیدونم با همچین موجوداتی چطوررفتار کنم

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

حتماحق هم دارن ماتوزندگی تونیستیم که ببینیم کی مقصره🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدرک منم پشت سرم مادرشوهرم حرف میوه ولی بزار بگن تا ک. و. ن. شون پاره شه بادهن سگ که آب دریا کثیف نمیشه..... اگه جرات دارن بیان مث شیر جلومون نعره بکشن نکه پشت سرمون مث سگ واق واق کنن

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
2738

لطفا پای صحبتهای دکتر هلاکویی بشینید ...سی دیشون رو تهیه کنید یا پیجشون رو تو اینتستا دنبال کنید...من حرف مردم برام مهم بود ولی از وقتی با طرز فور ایشون اشنا شدم زندگی رو متفاوت میبینم.

راه حل.... من نمیتونم در مورد شما و مادر کسی که در اغوش گرفتید قضاوت کنم ولی اگه به روشون بیارید قطعا بیفایده خواهد بود و اعصابتون بیشتر خورد میشه و حریمی اگه تا به امروز بین شما دو نفر بوده شکسته میشه...اگه اروم پشت سرتون بد گویی میکردن با به روشون اوردن، این کار رو علنی جلوتون تکرار خواهند کرد. صداشون رو ضبط نکنین که این کار پیگرد قانونی و گاهی زندان کشیدن داره چون مجوز ضبط صدا رو ندارید از قاضی. اگه جاری مادرشوهر و هر کسی که صداشون رو ضبط کردید از حق شکایت از شما مطلع بوده باشه کارتون سخت میشه .هرکی شک داره و یا جهل داده به این موضوع تشریف ببره از کلانتری نزدیک خونشون بپرسه بگه صدای کسی رو بدون اجازش ضبط کردن جرم محسوب میشه یا خیر.

من اگه جای شما میبودم قطعا نشنیده و نادیده میگرفتم .... و روی عشق و توجه به همسرم بیشتر کار میکردم ...چرا که اگه همسری پشت همسرش باشه همه مشکلات دیگر ازبین میره .