2737
2734
عنوان

یه سوال بدون رو در واسی🤔

276 بازدید | 38 پست

یه سوال میپرسم...صرف نظر از زندگی الانتون! صرف نظر از زندگی شخصیتون و تصمیماتتون....فقط ذهنمو مشغول کرده که کدوم کار درسته...؟برای خودمم نیست اصلا فقط میخوام بدونم!!اگر قبلا توی دوران مجردی باکسی رابطه ی خیلی نزدیک.......داشتین به شوهر آیندتون میگید و در میون میذارید یا پنهان میکنید؟منظورم رابطه ی عادی دوس پسر دوس دختری نیس. میدونمم اینکار اشتباهه و فقط محض کنجکاوی میخوام بدونم کدوم کار درست تره. دلیلتونم اگر خواستین بگین. چیزیم نیس واسش گزارش بزنین فقط یه سواله که شاید خیلیا به جوابش نیازداشته باشن

میشه برای دکتر شدنم صلوات بفرستی؟💜🍇

نه نمیگفتم

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیگم و نمیپرسمم 

اگرم بپرسه در جواب فقط میگم گذشته آدما به خودشون مربوطه و هیچ آدمی بی اشتباه نیست 

شادم که تقدیر من اینگونه رقم خورد ... شاعر بشوم از تو چشمت بنویسم 😍♥️😘

وقتی آدم پیش خدای خودش توبه میکنه و خدا میبخشه و اونو پاک میکنه 

چرا باید دوباره اعتراف به گناه کرد؟🕊

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
2738

خییییررررر... چون دیگه عمرا به زنش اعتماد کنه! 

تازه این حالت خوشبینانه ش هست! 

حالت بد بینانه که زنه رو می‌فرسته خونه باباش! 

اگه هم تو مرحله خواستگاری باشن که میره و پشت سرش هم نگاه نمیکنه! 

اگه هم زندگی سر بگیره دیگه همیشه زن رو چک میکنه و مراقبه... 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

دوست عزیز این کار کاملا اشتباهه بیای ب همسر آینده ات بگی من رابطه داشتم باکسی 

اعتمادشون ب شما کاملا از بین میره و بعلاوه این سر هرچی سرکوفت میزنه ب شما 

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
بله. دلیلتونو میگید؟؟

دلیلش خب بعدن ت ی دعوا این قضیه رو به روم میاره... مردهای ایرانی هرر چقدرم روشنفکر باشن روی این چبزا حساسن شاید همون لحظه ک بهشون بگی رابطه داشتم بگن اوکی ولی توی دلشون می مونه و بللخره ی جا به رو میارن

2706