2737
2734
عنوان

از نامزدم زده شدم

379 بازدید | 34 پست

نامزدم ادم دوست داشتنیه ولی به گذشته من شک داره با وجود اینکه میدونه من ادم قابل اعتمادی هستم به گذشته من حسابی شک داره من خسته شدم از این طرز فکرش میخوام تموم کنم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدمای شکاک خیلی باعث آزارتون میشن دیگه از یه جایی به بعد آدم حوصله ای برای توضیح براش نمیمونه و درگیری ها شروع میشه

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋

کلا حس میکنم خونه پدرم راحترم برای یکی فداکاری کنی زیاد جای تشکر شک تو ذهنش باشه ادم بدش میاد من بهش گفته بودم تهران میخوام زندگی کنم اون الان میگه تهران نمیام بریم یک شهرستانی.کلا یک جوریه انگار مدام خواسته های خودشو میخواد محقق کنه واقعا زده شدم

2738

با بد دلی نمیشه کنار اومد شاید بتونی کمش کنی با تلاش ولی اونو داره و تو زندگیتم معلوم میشه 

من خودم با چشم هیزی بدل دلی یا خیانت نمیتونم کنار بیام ولی مشکلات دیگه باشه کنار میام یه جوری تو زندگی

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
زندگی با آدمه شکاک سخته،سعی کن الان که نامزدی یه فکری بکنی،اگه عروسی کنی زبونم لال با یه بچه...

من زده شدم کاراش به نظرم بیمعنیه چون من خودم خیلی مراعات میکنم هر کسی منو تو شرکت دیده گفته دختر خوبیم برام خواستگار پیدا کردن در این حد نمیدونم چشه

نمیدونم شکش واسه چیه ما چهار سال همو میشناسیم

ادم شکاک پیرت میکنه روی مخت میره فشار روانی روت زیاد میشه

بیشتر فکراتو کن 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اعتمادش رو جلب کن  چرا از گذشته تون بهش گفتین که الان حساس بشه

من چیز خاصی نگفتم خودش خیلی شک داره فکر میکنه من در گذشته یک عالمه دوست پسر داشتم اینو قشنگ حس میکنم

ادم شکاک پیرت میکنه روی مخت میره فشار روانی روت زیاد میشه بیشتر فکراتو کن 

کلا زده شدم یک تنفری ازش در وجودم پیدا شده ولی از یک طرف دوسشم دارم کلا حالم گرفته شده

آدمای شکاک خیلی باعث آزارتون میشن دیگه از یه جایی به بعد آدم حوصله ای برای توضیح براش نمیمونه و درگی ...

من الان دیگه حوصله ندارم براش چیزی رو توضیح بدم فقط دلم میخواد دور وبرم نباشه

2706