2726
عنوان

سوره یس و دعای سریع الاجابه حضرت زهرا میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@شالگردن @بانوی_اعظم @سینوس    @پفسه @دایناسورمهربون    @بانورهایی97    @زویش    @یاودود @حیدرمدد    

حتما دعاتون میکنم 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
@جیرانی   @maho0or   @هلن137266   @1375r1363n   @لیوان_در_گونی_برنج ...

صلوات برات

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
@دخترم_عشقمه   @دنیز7   @دخترلاکچری20   @نیکی0     @تیناز71 &nb ...

مرسی عزیز دلم ک به یادم هستی😍

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
@فرشتهm71   @سیمچین   @topol_bamaze   @مامان3قلوها   @من_مادر_می ...

ممنون عزیزم 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
@ردمنا   @سبزحسنا   @gh73     @"پولدار" @dokhi75   حتما دعاتو ...

سمانه جان، یه مسئله برا برادرم پیش اومده. دعا کنید ختم به خیر بشه. خدا حاجت قلبیت رو برآورده به خیر کنه. آمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
@نیلوفرانه1374     @دخت_تنهای_شب     @یک_بانوی_معمولی     @دختر_ ...

سلام ممنونم انشاءالله حاجت روا بشید

برای خانوادم هم دعا کنید ممنون الهی خیر ببینید

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
@دخترم_عشقمه   @دنیز7   @دخترلاکچری20   @نیکی0     @تیناز71 &nb ...

یه دنیاممنونم ازت سمانه جونم واقعا که دعاهات راهگشاست چقدرحس خوبیه که آدم بدون اینکه خودش خبرداشته باشه کسی دعاگوش باشه.الهی که عاقبت بخیربشی مهربون خانوم😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
                         سل ...

سلام گلم 🌹 روز بخیر 🌺 ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
یه دنیاممنونم ازت سمانه جونم واقعا که دعاهات راهگشاست چقدرحس خوبیه که آدم بدون اینکه خودش خبرداشته ب ...

خواهش میکنم عزیزم 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 انشاالله 💕 😘