2737
2739
عنوان

اگر کسی میدونه که آینده قیمت طلا چی میشه بیایید بگید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید به نظرت چند درصد احتمال هست که بره بالا دواباره

واقعا نمیشه دقیق گفت

اگه میشد که خودمم یک کاری میکردم

اونایی که مشاور بورس هستن خوب میدونن

یه اقایی بود ۳سال پیش بطور اتفاقی چندساعت باهاشون کلاس داشتیم

اون موقع طلا ۱۲۰ بود

من ۱۸ میلیون داشتم

بهم گفت طلا و دلار بخر

سال اینده سال وحشتناکی واسه طلا و داره

متاسفانه همسرم ریسک نکرد

و همون شد که اون اقا گفت

2731
2738
والا چه کنم با بدبختی وام گرفتیم داره از حقوق شوهر بدبخت کم نیشه ما از شکممون میزنیم گفتیم پول بی ار ...

والا هيشکي سر در نمياره ولي فک نکنم تو اين مملکت چيزي بياد پايين

بياد هم يکم مياد بعد بدتر ميره بالا

بخاطر راهمپيايي و انتخابات فک کنم ارزون کردن

منم اومدم اینجا بهم گفتن پولت  بی ارزش میشه طلا بخر سکه بخر به خدا 30 ملیون پول وام بود برای ره ...

عزیزم ما خاک تو سر یه بار کلی ضرر کردیم ۳۰۰ میلیون پول طلاآب ش ه گرفتیم بعد دوسال به همون قیمت فروخیم ۱۰ برابر شد یعنی تو بانک بود ۲۰ میلیون روش بود دوباره شوهرم ۳۰ میلیون وام گرفت با ۲۰ میلیون وام رفتیم سکه ۱۵ تومنی خریدیم گفتن میره بالا الانم بدبخت شدیم

🥰🥰اره دیگه دست کم گرفتی😅

نه عالیه ما خانما هر کاری ازمون بر میاد 😁

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
عزیزم ما خاک تو سر یه بار کلی ضرر کردیم ۳۰۰ میلیون پول طلاآب ش ه گرفتیم بعد دوسال به همون قیمت فروخی ...

من دفعه اولم بود ودیگه هرگز این کارا ها را نمیکنم هرگز 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62
2706