2733
2734
عنوان

نذری برای حضرت زهرا😊😊❤❤

562 بازدید | 118 پست

100هزار صلوات خاصه حصرت زهرا میخواهیم بفرستیم باهم به نیت حاجت روایی هرکس که شرکت میکنه تا فردا شبم وقته انشالله واسطه بشن پیش خدا که حاجت بگیریم❤❤❤هرتعداد فرستادین بگین برای ازدواج منم با اونی دوسش دارم وخوشبختیمون دعا کنین

"اللهم صل علی فاطمه و ابیها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک"

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

@اعتصامی    

@آناعشق    

@rashin_b    

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۱۴ تا 

التماس دعا

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2731

۱۰۰ تا الان شروع میکنم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

من۱۴۰۰ تا میفرستم🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
من ۱۰۰ تا می‌فرستم 

انشالله حاجت روابشی التماس دعا

@اعتصامی     @آناعشق     @rashin_b      

۱۴تا فرستادم

خدایا...... آروزهام خاطره شن .....مگه خدا نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را..... پس کو پس چرا اجابت نمیکنه.....خدایا مصلحتمو با خواستم یکی کن مرسی❤
۱۴تا فرستادم

انشالله حاجت روابشی التماس دعا

من۱۴۰۰ تا میفرستم🌺

انشالله حاجت روابشی التماس دعا❤

2706