2733
2734
عنوان

دووووستان کمکککک+عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 131 پست
همین تازه بیبی چک خارجیه میگم شاید خطاش کمتر باشه ولی امیدم اینه آزمایش منفی شه😔

ایشالا هرچی ک خیره برات پیش بیاد 

ولی وقتی نی نی هم بود ناشکری نکن عزیزم

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم مثله توام 

من دقیقا  بعد 14 روز از hcg بی بی چک زدم ،هاله انداخت 

الان 4 روز گذشته و پریود نشدم و از آمپول hcg که زدم 17 روزه گذشته 

نه جرات میکنم دوباره بی بی چک بزنم ،نه برم آزمایش بدم 

نمیدونم حاملم یا ...

نمیدونم چند چندم و به شدت بلاتکلیف 😕

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
سونو هیچی الان نشون نمیده گلی برو تیتر بتا بده

اگه بیبی فردا هم مثبت بشه میرم باز 

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2728
ایشالا هرچی ک خیره برات پیش بیاد  ولی وقتی نی نی هم بود ناشکری نکن عزیزم

😔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چند روز از امپول میگذره  علایم داری چیزی؟؟؟؟

من ۱۳ و ۱۴ پریودم آمپول زدم ...و امروز ۳۵ پریودم هست...تقریبا ۴ تا ۵ روز تاخیر شده....سینه هام به شدت درد می‌کنه و دل درد گاهگاه که دل دردش دردناکه کمی

اگه بیبی فردا هم مثبت بشه میرم باز 

انشاالله یه نی نی تپل و مپل داری

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738
من دارم کلومیفن می خورم شبی دوتا من الان دو روز دیگ تموم میشه قرص ..ولی هیچ علایم یادردی توتخمدان ند ...

ن عزیزم 

من نزدیک تخمک گذاری بعضی وقتا تیر میکشید تخمدانام 

ولی قبلش ن اصلا

امیدت چرااا

تاپیکای چندتای اخریمو بخونی اگه حوصله کردی عمیقا میگی خاک توسرت

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چند روز دیگه ازمایش بده  یا برو دکتر سونوانجام بده

برام دعا کنید مهربونم 🌹🌹🌹

الان خیلیا رو تو فامیل میبینم که اینجورین تا چند ماه اقدام خیلی عادی شده ایشالا هر چی زود تر به ...

مرسی عزیز دلم 

ن عزیزم  من نزدیک تخمک گذاری بعضی وقتا تیر میکشید تخمدانام  ولی قبلش ن اصلا

ان شاءالله حامله بشی گلم 

من روز نهم برای سنو سایز فولیکول نوشته اخه روزنهم ک فولیکول غالب نیست نمی دونم چرا

2706