2726
عنوان

دووووستان کمکککک+عکس بیبی چک

1181 بازدید | 131 پست

بچه ها من تو اقدام ب بارداریم 

۱۵ روز از تزریق آمپول اچ سی جی میگذره 

و از بعد تخمک گذاری درد پریودی و حساس شدن سینه و خیلی علایم دیگه دارم ک بهشون دل نبستم 

ولییی ۳ تا بیبی چک مثبت شد همون ۱دقیقه اول 

حالا دیروز ک ازمایش تیتر بتا اورژانسی دادم ۲ بود بتا ممکنه ازمایشگاه اشتباه نشون داده باشه؟

امروزم بیبی مثبت شد 

کسی تجربه ای نداره تو این مورد؟؟؟؟🤔🤔🤔

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡

نه ولی منم همین شد بیییچک مثبت امیدوارم آزمایش‌ منفی شه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ولی منم همین شد بیییچک مثبت امیدوارم آزمایش‌ منفی شه

باردار نبودی؟؟؟

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2728
باردار نبودی؟؟؟

ندادم آزمایش 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
این ک قشنگ مثبته دوباره آزمایش بده

اخه دیروز دادم 

گفتم چندروز صبر کنم 

اون بیبی چکامم چند روزه همینجوری میشه 

این اخری پررنگ تر شده

خیلی استرس دارمم😔😔

برو یه ازمایشگاه دیگه تکرار کن عزیزم  نگران نباش بتا ۱ روزه تغییر میکنه

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
برو یه ازمایشگاه دیگه تکرار کن عزیزم  نگران نباش بتا ۱ روزه تغییر میکنه

ایشالا فردا میرم سونو ببینم چرا اینجوریه 

دعا کنید برام 

عقب انداختی؟؟؟

آره ده روز نمیدونم چطور عکس بذارم بیبیچک دقیقه اول مثبت شد. امیدم اینه آزمایش منفی شه بچه نمیخام 

2706