2737
2734
عنوان

امشب مهمونم جایی کادو چی ببرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 33 پست

شهرتون آبی یا سفید هست خدا روشکر🙏احتمالا 

یا خیلی شجاع و دلدار هستید 

من یک سال هست خونه مادر و مادر شوهرم نرفتم 

بخدا اصلا این مناسبت ها واجب نیست الان هم وقتش نیست 

بگذارید برای ماه‌ها و سال‌های آتی 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ما واسه تازه عروس، چه مهمونش کنیم چه بریم مهمونی، براش کادو میبریم

قبلا که می‌شد طلا، الان لباسی، گل و... 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام قربونت. سونو برو شاید کیستی عفونتی چیزی داری

میدونی این ماه دوفاستون خورده بودم

دوفاستو بعد قطعش 

نهایتا یک هفته تا ده روز

ته تهش ۱۴ روز وقت پریود داری

دکترا میگن در غیر این صورت یا بارداری یا بیا سونو ببینیم مشکل چیه

امروز ک تعطیله فردا میرم ازمایش اگ منفی شد باید برم سونو بشم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2728
2738

به نظرم شما ام دست خالی نرو.. گل بخر یا از این شکلات پذیرایی ها ...شیرینی نخر چون خودشون احتمالا تهیه کردن.. اگه بتونی یه روسری ‌.بلوزی چیزی بخری ام خیلی خوبه چون شما ازدواج کردی و الان دیگه جدایی در اصل .. خوش بگذره گلم. خوشبخت بشن.

یه بلوز هم از طرف مامان باباتون کمه به نظرم... 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

وقتی ما شوهرم اینارو دعوت کردیم ب شوهرم کادو دادیم

اونام ک مارو دعوت کردن ب من کادو دادن

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
به نظرم شما ام دست خالی نرو.. گل بخر یا از این شکلات پذیرایی ها ...شیرینی نخر چون خودشون احتمالا تهی ...

عزیزم مامانم اینا امروز یه پالتو براش میخرن با یه بسته کاکایو براش میبرن .منم یه گلدون گل براش میخرم خوبه؟؟؟

ماهم طلا خریدیم اومد خونمون بهش بدیم یه جفت گوشواره 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
وقتی ما شوهرم اینارو دعوت کردیم ب شوهرم کادو دادیم اونام ک مارو دعوت کردن ب من کادو دادن

اخه امروزم همه جا بسته ست !

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2706