2733
2734
عنوان

بچه ها من تازه فهمیدم باردارم اسید فولیک نمیخوردم اگ

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 74 پست
عزیزم چند روز عقب انداختی ؟؟؟؟؟

پریودی هام نامنظم بود تاریخ دقیقشو نمیدونم ماه قبل ۲۵ ام شدم از رو ماه قبل بخوام حساب کنم امروز میشه ۳ روز

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
پریودی هام نامنظم بود تاریخ دقیقشو نمیدونم ماه قبل ۲۵ ام شدم از رو ماه قبل بخوام حساب کنم امروز میشه ...

من کمرم درد میکنه فقط سر سینه هام حساسه یعنی همش نه فقط نوکشون اونم دست بزنم دردم میاد ترشح خیلی کم پنیری شکل دارم زیر دلم هم درده پاهامم درد میکنه امروز دو روزه عقب افتاده البته قبلنا هم همچین منظم نبود 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کمرم درد میکنه فقط سر سینه هام حساسه یعنی همش نه فقط نوکشون اونم دست بزنم دردم میاد ترشح خیلی کم ...

عزیزم ترشح پنیری شکل برای عفونته اگ به امید خدا باردار بودی حتما پیگیرش باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یه هفته بعد تموم شدن پریود اصلا علایم تخمک ندیدم تهوع بود تا الان بدتر شده

من روز تخمک گذاریم خیلیی ترشح داشتم قشنگ متوجه شدم تخک گذاریمه تازه فک کنم فرداش اقداممون شروع شد خیلی درست حسابی هم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بو نداره عزیزم فقط ی ذره 

سفیده یا بی رنگه؟ چون خودم عفونت گرفتم در حد مردن زجر کشیدم برای همین میگم زودتر درمانش کنی ک شبیه من نشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پنج روز مونده به پریودم امروز صبح بیبی چک زدم یه هاله کمرنگ انداخته امیدوارم مثبت واقعی باشه

ان شالله امیدت ب خدا باشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها باشه عزیزم اخه قبلا میخوردم چند ماهه نخوردم میگم مشکلی پیش نیاد ولی فقر اهن و کم خونی و اینا ندا ...

عزیزم انشالله مشکلی پیش نمیاد منم تا 14 هفته نمی دونستم باردارم و اسید فولیک نخوردم 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2706