2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اول برو دکتر که بهت یدوفولیک و ویتامین هایی که احتیاج داری بده و چکاپ و آزمایش از خودتو شوهرت انجام بده ،سونو واژینال انجام بده ببینن تخمدان هات در چ حالن

بعدم از اول پریودت شروع کن گرمی خوردن،خودتو شوهرتو تقویت کن ،ورزش کن ،برقص، واسه تخمک گذاری و رشد تخمک عالیه ،بعد پاکیت رز در میون برو اقدام ،روزهای تخمک گذاریتو پیدا کن و از 3روز قبل و یک روز بعد 3،4شب پشت سر هم اقدام،بعد تخمک گذاری دوباره یک شب در میان اقدام،بعد اقدامم اگر میتونی پاهاتو به دیواری مبلی جایی بزن و زیر کمرت بالشت بزار ،و زود بلند نشو و خودتو نشور ،حداقل تا یکی دوساعت اگر میتونی ،استرسم که کلا مانع بارداریه بزن به بی خیالی 

دور کمرتم اگر میتونی با شالی چیزی گرم نگه دار

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
من صبحی بی بی زدم یه هاله کمرنگ انداخت به نظرتون هستم 

اینشالله هستی 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
من صبحی بی بی زدم یه هاله کمرنگ انداخت به نظرتون هستم 

منم روز موعدم زدم هاله انداخت 

اروز روز چهارمه عقب انداختم

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

آخر رابطه یه بالشت بزار زیر کمرت طوری که پاهات برن بالا و موقع انزال یکم عمیق نزدیکی کنین اقاتون انزال شه  

یکم گرمیجات هم بخورین خوبه

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2706