2737
2734
عنوان

کیا از دیروز تا الان بیدارن

158 بازدید | 14 پست

واااای بچه هاااا کیا از دیروز تا الان بیدارن اصلا نمیدونم یهو کی صبح شد انقدر دلم گرفته بود از دیشب تا همین ۱ ساعت پیش داشتم گریه میکردم و به اتفاقات فکر میکردم یهو دیدم هوا روشن شده

تو روز قشنگ خدا 

گریه چرا؟

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با گریه کردن مگه مشگلات حل میشه یکم اعتماد بنفس داشته باش ...متاهلی خواهر 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
با گریه کردن مگه مشگلات حل میشه یکم اعتماد بنفس داشته باش ...متاهلی خواهر 

چی من کی متاهل شدم خودم خبر ندارم ؟؟؟ با کی با کی ازدواج کردم که خودم نمیدونم 🧐😐 

2738
چی من کی متاهل شدم خودم خبر ندارم ؟؟؟ با کی با کی ازدواج کردم که خودم نمیدونم 🧐😐 

پس الان که مجردی خودت و میبازی متاهل بشی مسولیتت زیاد بشه چیکار میکنی پس؟

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
از همچی ناراحت بودم اونقدرررر گریه کردم 

آخی عزیزم 

بیا بغلم 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2706