2737
2734
عنوان

کسی بیذاره

101 بازدید | 15 پست

ازناراحتی خوابم نمیبره

همیشه نگران خدای نکرده مرگ مادرمم حتی می‌دونم خودکشی میکنم حتی اگر مادرشده باشم به خاطر این ترس زودعروسی کردم اخرای۱۶بودم 

نمی‌دونم مشکل روحیه یاچی ولی همش مادرمواذیت میکنم سرازدوام ازین کردم میگفتم خواستگارپیداکنه برام و....

کم کم دارم کارتی خونموانجام میدم ولی یک سال اول ازدواج ظرفامومادرم میشت الآنم بااینکه خودم کارمیکنم ولی میاد خونم همش کارمیکنه خونمون نزدیک نروژ بایدبببنمش الآنم نگرانم خوایم نمیلره اصلا دنیارودوست ندارم همش استرس مرگ مامانمودارم نزدیک پریودمم داغونم اصلا واصلا اعصابم دست خودم نیست مامانموناراحت میکنم خسته شدم ازدست خودم

انقد جو نده انرژی منفیه همش

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما مشخصه مشکل داری و باید بری پیش روانشناس و کمک بگیری

ترس های بی دلیل و ناسازگاری با مادر و برادر

تصمیمات عجولانه و بی فکر

اینو متوجه نشدم :خونتون نروژ هست و به مادرت گفتی توی ۱۶ سالگی برات خواستگار پیدا کنه ؟

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
عزیزم از خدا براش سلامتی و عمر باعزت و طولانی بخواه خدا مراقبشه نگران نباش بسپارش به خدا  گلم ...

دست خودم نیست موقع عصبانیت اصلا داغون میشم درخدشکستن چیزی فقط میخواهم گریه کنم تااروم شم داد بزنم تااروم شم

2738
شما مشخصه مشکل داری و باید بری پیش روانشناس و کمک بگیری ترس های بی دلیل و ناسازگاری با مادر و برادر ...

خونتون نروژ هست؟

می‌دونم خودم آره مادرم عین خواهرمه همه چیزوبهش میگم همه چیز 

من عاشق مامانم بودم ۵ ماه عروسی کرده بودم که فوت کرد ، اینقد میخواستمش نمیذاشتم دست به سیاه و سفید بزنه وقتایی که میخواستم برم خونشون زودتر میرفتم شام میپختم بعد ظرف رو میشستم خودم خشک میکردم میزاشتم سر جاشون که خدایی نکرده مامانم به زحمت نیوفته سعی کن مامانت اذیت نکنی چون بعد مرگشون عذاب وجدان ولت نمیکنه ، من با این رفتار هنوز ناراحتم چرا بیشترمحبت نکردم کاش هر روز دست و پاش میبوسیدم

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
من یک هفته بعد از عقدم مامانم فوت کردن پدرم هم ۳ سال قبلش فوت کرده بودن خیلی سخته خیلی

چقد سخته عزیزم خدا بهت صبر بده ، انشالله از این به بعد  غم نبینی

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2706