2737
2734
عنوان

میخوایم یواشکی عقد کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4232 بازدید | 183 پست
عزیزم عقد کن برو خانوادت رو راضی کن هر جور شده سعی من خانواده اونم راضی کنید آخه عقلت و اجازتو  ...

نه مطمئنم کسی بعد از این برام پیدا نمیشه چون مامان همش داره باهمسایه ها سر حیوون داری هاش دعواش میشه آبروموم رو برده

همه هم میدونن وضع بابامو تمام همسایه ها

خانواده اش هم اومدن تحقیقات البته نه واسه اینکه منو قبول کنن بلکه کسی بدمو بگه بعد به پسرشون بگن دیدی دختر خوبی نیست ولی خداروشکر همسایه ها گفتن دخترشون خوبه

ولی در کل خیلی سرافکنده ایم پیش همه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا الان فقط اشکام داره میریزه

به نظر من اگر خودتون هم‌شغل خوب و رسمی دارید دیگه خیلی سخت نگیرید. چرا مخفی عقد کنید اینهمع دختر پسر ۱۹ ساله خانواده را راضی به ازدواج میکنند خوب قطعا شما هم‌میتونید. مخصوصا که بعدا به حمایتشون احتیاج ندارید

منم خانوادم مخالفن پسره هم خیلی دوسم داره و واقعااا پاکه پدرمم فوت کرده نیاز ب اجازه نیس ولی خیلی عو ...

عزیزم پدرت فوت کرده باشه باید از جد پدری برای ازدواج اذن بگیرید

2731

به خاطر هیچکس خونوادتو دور نزن.ببین اینکه میگم هیچکس  شامل همون آدمی که دوستش داری هم میشه.اگه این آدم با تمام وجود دوست میداشت هم خونوادسو راضی میکرد هم خونواده ی تورو.اگه بدون خبر خونوادها(هردوطرف هم خونواده ی خودت هم اون) ازدواج کنی بعدن با این پسره توی زندگیت به مشکل بربخوری،بقیه پشتتو خالی میکنن. و خونوادت میگن خبر ندادی و حالاهم به خودت مربوطه.از طرفی چون خونوادت خبر ندارن،پسره درست و‌حسابی حمایتت نمیکنه و اگه‌خونوادش بفهمن زندگیتو جهنم میکنن(اکه بگن ما راضی نیستیم تو زنش باشی و مجبورش کردن که ازت طلاق بگیره میخوای چیکار کنی؟).ببین اگه کسی دوستت داره با احترام میاد تورو از خونوادت خواستگاری میکنه.هیچ منتی هم سرت نمیذاره.فردا پس فردا مشکلی پیش بیاد پسره میگه خودت بدون خبر دادن خونوادت زن من شدی،بعدم میخواد با یه بچه(یا بدون بچه )ولت کنه.پدر و مادرت هر چند اوضاع زنیگیتون رو ریختن به هم ولی مطمئن باش اگه توبه مشکل بربخوری اولین کسایی هستن که واسه کمک کردن به تو دست به کار میشن حتی اگه منتشو سرت بذارن بازم کمکت میکنن،پس کاری نکن که حمایتشون رو از دست بدی که پشیمون میشی.واسه ازدواج‌کردن باید به ده پونزده سال یا حتی بیست سال آینده ای که قراره با اون آدم بگذرونی فکر کنی نه یکی دو سال اول وعروسی وماه عسل.و تمام اینایی که گفتم بهت رو خودم به صورت مشکل توی زندگیه آدما دیدم.اینکه دوست داره بیاد شرعی و قانونی تورو از خونوادت خواستگاری کنه.خونوادش رو هم راضی کنه.پنهان کاری هم لازم نداره.نذار پسره بهونه بیاره و بعد بگه عاشق کشته مردت هستم و ذهنتو خواب کنه.با عقل و منطق تصمیم بگیر که آسیب نبینی.

.....
2738
درست میگید    

گریه نکن گلم... به نظرم کتک پدرت شرف داره به خار شدن جلو خانواده این آقا پسر. 

پدرتون درسته میگی اعتیاد داره ولی دلسوز شماست! 

مگه خدای به این بزرگی فقط یه نفر رو آفریده واسه شما؟ 

به قول امام علی علیه السلام فرمود تنهایی بهتر از همنشين بده! 

پیش یک مشاور هم برو... حتما برو... و این آقا رو هم ببر. 

مشاور تست میگیره و از حالاتش میتونه متوجه بشه چقدر پای شما می ایسته

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
خود پسر بیاد خواستگاری تنها .. 

خواستگاری پارسال اومد پدر و مادرشو به زور اورد اما خانواده اش برای نامزدی و عقد هیچی دیگه جلو نمیان الان یک از خواستگاری گذشته همه هم مسخره ام میکنن 

عقدکن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
نه نمیگم اگر اینطور میشه که شما و بقیه گفتید نه از این روش استفاده نمیکنم من اطلاع نداشتم از عواقبش

اونوقت تو صیغه عقد مشکلی پیش نمیاد چون عاقد میگه دوشیزه خانم فلان ولی برا خانمی که باکره نیست این رو نمیگه

یا من دارم اشتباه میکنم؟؟؟🤔🤔🤔🤔

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
من فرستادم توام بفرس محتاج دعاتونم💓💓

چشم عزیزدلم 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

من درک نمیکنم چرااااا چرااااا انقدر باکره بودن یه دختر واستون مهمه چراااااااا به کسی چه اصلا دوست داشته قبل از ازدواج رابطه داشته باشه اصلا به کسی مربوط نیس باکره بودن فقط مخصوص دخترا نیس اگه‌ اینجور باشه مخصوص پسرا هم هست به کسی ربط نداره 

بعدشم چیزی به اسم پرده بکارت اصلا وجود نداره اینو پارسال دوتا از معروف ترین دکتر ها ثابت کردن همش یه دروغ بوده اگه همچین چیزی وجود داشته باشه اصلا نمیتونی پریود بشی این از این باکره یا بی کره بودن به هیچکس ربطی نداره 

2706