2737
2734
عنوان

میخوایم یواشکی عقد کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4232 بازدید | 183 پست
اره راضیه اصلا خودش میخواد

پس دست دست نکن.توسط خودش........نداری دیگع درسته؟

اگه اره اصلا وقتو تلف نکن زود ازدواج کن

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
راستش رو بخواید منتظرم مادرش بمیره و تمام چون هم قند داره هم چربی داره و ... اونقدر فضول و در کارها ...

خب با این اوصاف... وقتی میگی باعث یه طلاق شدن... پس احتمال زیاد واسه شما هم که این شکل میخواید ازدواج کنید مشکل سازن.. به نظرم شرایط خونه خودتون شرف داره به کوچک شدن جلو خانواده شوهر و آلاخون بالاخون شدن

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دختر چهارم یک خانواده بودم‌و سه سال بعد من برادرم‌ دنیا اومده.  خانواده خوبی داشتم. ولی الان‌حس میکنم تمام مشکلات روحی و رفتاری من برمیگرده به تبعیض بین من و برادرم. تبعیض بین دختر و پسر  خیلی بده. ۳۵ سالمه ولی روحم داغونه

عزیزان چرا شما فقط بحث رو بردید روی وام ازدواج؟؟؟؟  مسئله مهم تر اصل درست بودن یا نبودن عقد به ...

خودش خیلی پسر خوبیه واقعا خوبه یه کار دولتی هم داره فوق العاده باشخصیته ولی اختیارمون افتاده دست بقیه! 

2728
خب با این اوصاف... وقتی میگی باعث یه طلاق شدن... پس احتمال زیاد واسه شما هم که این شکل میخواید ازدوا ...

شما میگید من چیکار کنم؟

البته اون موقع مادرش جوون بود خدا منو ببخشه الان دیگه رو به موته

2738

اجازه پدرت الزامیه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
خودش خیلی پسر خوبیه واقعا خوبه یه کار دولتی هم داره فوق العاده باشخصیته ولی اختیارمون افتاده دست بقی ...

والله چی بگم... ولی طبق تجربه و نظر کارشناسان خانواده میگن خانواده داماد باید راضی باشن تا در آینده مشکل ساز نشن... آخه اگه پسر رو طرد کردن... خود پسر مگه تا چندسال میتونه تنهایی دوام بیاره...؟ مثلا عیدها مراسمات فامیلی اینو راه ندن... کم کم از زندگی دلسرد میشه. و پسری که نان آور خانواده اس همیشه پاش گیره و صبر و تحمل زیادی از جانب شما میخواد. دیگه تصمیم با خودته. 

اینهایی را که میگن دلت برای خونه پدرت تنگ‌میشه باور نکن. من‌درکت میکنم. من دیگه دوست ندارم‌ببینمشون& ...

آخه ببینید من خیلی چیزا رو نگفتم بابام خیلی کتکم میزنه کافیه یه کار کوچیک کنم انگار نه انگار من نزدیک 30 سالمه به قصد کشت منو میزنه

یعنی بقیه اگر نگیرنش ممکنه به قتل برسونه منو شیشه مصرف میکنه

حتی انگار یادش میره من دخترشم فحش های ناموسی بهم میده حالم ازش بهم میخوره

والله چی بگم... ولی طبق تجربه و نظر کارشناسان خانواده میگن خانواده داماد باید راضی باشن تا در آینده ...

من هیچ مشکلی با اینکه به خانواده اش کمک مالی کنه ندارم

هرچقدر بده خدا بیشتر میده بجاش

اما اینکه بخوان نگهش دارن کلا ازدواج نکنه این خوب نیست

بعد از ازدواجمون اصلا کلا خرجشونم بده مهم نیست اینو قلبا میگم من از این بابت بخیل نیستم بخدا

آخه ببینید من خیلی چیزا رو نگفتم بابام خیلی کتکم میزنه کافیه یه کار کوچیک کنم انگار نه انگار من نزدی ...

چرا آخه گذاشتی پسره این کارو کنه تا تنور داغه برو‌ عقد کن که بعدا منصرف بشه تو میمونی و رسوایی

عزیزم عقد کن برو خانوادت رو راضی کن هر جور شده سعی من خانواده اونم راضی کنید آخه عقلت و اجازتو  دادی دست پدر شیشه ای، تو دادگاه مطرح کنی شرایط خانوادت رو صدرصد قاضی بهت اجازه میده بعد هم جمع کن برو ازشون دور بشو زندگیتون بساز سنت داره میره بالا معطلش نکن از کجا معلوم با ای شرایط خانوادت خاستگار بهتری گیرت بیاد تنور تا داغه بچسب 

[QUOTE=173111085]شما میگید من چیکار کنم؟ البته اون موقع مادرش جوون بود خدا منو ببخشه الان دیگه رو به موته[/QUOTE چی بگم!؟ شرایط خاصیه! 

میدونم عشق و عاشقی چهل روزه و پشیمونیش چهل سال! 

من میگم اگه فردا روزی مادرش عاصیش کرد چی؟ خودت بهتر روحیات پسر رو میشناسی... تو الان میتونی پرده رو بدوزی و با یک فردی که با عزت و احترام بیان خواستگاریت ازدواج کنی راحت... ولی اینجور ازدواج ها خیلی چالشی هستن! 

عروسی که نمیگیرن واست! 

خرج هم که هیچ! 

بچه دارم بشی لابد تحویلت نمیگیرن! 

پشت سرت ممکنه بگن دختره عیب دار بود و معذرت میخوام خراب بود و پسرمون رو هوایی کرد! 

از چشم خانواده ت میوفتی! 

شوهرت بزنه تو گوشت یا بدرفتاری کنه پدر و مادر خودت میگن خواستی یواشکی عقد نکنی! 

و ده ها مشکل دیگه

2706