2737
2734
عنوان

میخوایم یواشکی عقد کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4232 بازدید | 183 پست
اصلااااااااا وابدااااا هیچ ربطی نداره تو برای گرفتن وام به واژه دوشیزه واون دفترچه ازدواجت نیازداری ...

خب نمینویسن دوشیزه اگه بگه.خب نباید بگه خانواده خودش راضین باباشو ببره.خب اگه بگه پسره یک عمر هم میتونه بهش بگه تو شناسنامه دوشیزه نیومده و فلان بالاخره همه یه روزی یه بحثشون میشه  که

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
گلم برو دادگاه و شرایطتت رو بگو تا بهت نامه ازدواج بدن.ولی اصلن نگو باکره نیستی که برات بد تموم میشه ...

نه دیگه خوب شد دوستان گفتن از طریق دادگاه اقدام میکنم اگر دیدم بابامم سر لج افتاد که مطمئنم لج میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اون آقا پسر چی میگه؟ آیا راضیه عقد کنید به این شکل؟ 

بعد اینکه اگه بعدها حمایت خانواده شو نداشته باشه از این شرایط به نظرت خسته نمیشه و بهونه گیری کنه و بگه دیگه نمیخوام؟ 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
من نطر نمیدم تو این تاپیک اما راضی نیستم هرکی بهم توهین کرد ،استارتر من فقط ی نظر دادم و هرچی میدونس ...

قربونت برم دستت دردنکنه برای وقتی که میزاری کمکم میکنی

2728
سلام اون آقا پسر چی میگه؟ آیا راضیه عقد کنید به این شکل؟  بعد اینکه اگه بعدها حمایت خانواده شو ...

اره پیشنهاد خودشه تصمیمم هردومون شده

حمایتی از سمت خانواده اش که نداره هیچ ازش پول هم میگیرن و تمام مخارجشون رو میده برای همین خانواده اش دوست ندارن ازدواج کنه و باشه کلا در خدمت شون باشه

من نطر نمیدم تو این تاپیک اما راضی نیستم هرکی بهم توهین کرد ،استارتر من فقط ی نظر دادم و هرچی میدونس ...

گلی خانوم حق داری طرز حرف زدنش خیلی زشت بود  بیخیال شو.من استارتر نیستم فدات شم💓🌸ناراحت نشو منم میدونم نظر تو درسته چون تو شناسنامه مینویسن دوشیزه و اگر نباشه نمینویسن.بانک به این موضوعات توجه میکنه نه لای پا که اون خانوم با لحن بدی گف بیخی اینجور ادما ریپ میزنن چیزی میگن من اصلا جواب نمیدم.تموم خودشون ضایع میشن

نگو به اونا که....نداری چون نوشته میشه توقع داری بنویسن دوشیزه؟ عزیزم نگو بهشون خانوادت که راضی هست ...

نه نمیگم اگر اینطور میشه که شما و بقیه گفتید نه از این روش استفاده نمیکنم من اطلاع نداشتم از عواقبش

آخه میدونید چی بابام خیلی مغروره میترسم بهش بگم خانواده نامزدم نمیان یهو اینم لج کنه بگه منم نمیام ک ...

عزیزم بحث غرور نیست! بحث عزت و احترامیه که عروس باید داشته باشه! خانواده ت حق دارن! مگه میشه عروس خشک و خالی ببرن عقد کنن و خانواده داماد مطلقا راضی نباشن!؟ به نظر خودت سوای از بحث عاشقی... اینکار عاقبت داره یانه؟ اگه در آینده خانواده ایشون بهش سرکوفت زدن و ازجمع خودشون شمارو خط زدن آیا این آقا اونقدر اعتماد به نفس داره و محکم پشت شما ایستاده که این رفتارها تنزلی در رابطه شما ایجاد نکنه؟ 

2738
نه نمیگم اگر اینطور میشه که شما و بقیه گفتید نه از این روش استفاده نمیکنم من اطلاع نداشتم از عواقبش

دوس پسرت کاملا راضیه که باهات عقد کنه

گلی خانوم حق داری طرز حرف زدنش خیلی زشت بود  بیخیال شو.من استارتر نیستم فدات شم💓🌸ناراحت نشو م ...

اره دقیقا منظورم همین بود ،چون دوستم رفته بود واسه این عقد پنهانی اینجوری بود شرایطش خود عاقد و محضردار بهش گفته بودن ، 

اره دقیقا منظورم همین بود ،چون دوستم رفته بود واسه این عقد پنهانی اینجوری بود شرایطش خود عاقد و محضر ...

درسته.اطلاع دارم

عزیزم بحث غرور نیست! بحث عزت و احترامیه که عروس باید داشته باشه! خانواده ت حق دارن! مگه میشه عروس خش ...

راستش رو بخواید منتظرم مادرش بمیره و تمام چون هم قند داره هم چربی داره و ...

اونقدر فضول و در کارهای موزیانه تبحر داره که باعث طلاق پسر اول و عروسش شد

میدونم که خانواده اش مخصوصا مادرش خیلی اذیت میکنه اما واقعا موندم هم شرایط خونه واقعا غیرقابل تحمله هم از انتظار خسته شدم هم وضعیت خودم این شده

عزیزان چرا شما فقط بحث رو بردید روی وام ازدواج؟؟؟؟ 

مسئله مهم تر اصل درست بودن یا نبودن عقد به این شکله! 

که آیا عاقبت خوشی داره یانه! 

شماها خودتون چقدر اینجا اختلافات خانوادگی رو شاهد بودید که تازه با جشن مفصل و سروصدا عروس رو بردن... حالا استارتر با این وضعیت بره... چه عزت و احترامی واسش میمونه! 

مردم چی میگن؟ لطفا به این موارد هم اشاره کنید! 

اسی جان بیشتر فکر کن هیجانی تصمیم نگیر. 

پرده رو میتونی بدوزی... ولی اگه ازدواج کنی و خدایی نکرده مهر طلاق بخوره تو شناسنامه ت ناراحتیش بیشتره. 

2706