2726
عنوان

میخوایم یواشکی عقد کنیم

4232 بازدید | 183 پست

5 ساله با پسری دوستم هر دو کارشناسی ارشد داریم هر دو شاغلیم هر دو 29 ساله هستیم.

خانواده اش بی دلیل اجازه ازدواج نمیدن چون سن پدر و مادرش زیاده هر کدوم بالای 70 سال دارن بهش میگن نباید ازذواج کنی باید از ما نگهداری کنی خواهر و برادرهای عوضیش هم الکی روی من عیب میزارن تا با من ازدواج نکنه بمونه کنار پدر و مادرشون تا از اینا رفع تکلیف بشه. 

این از وضع خانواده ایشون

حالا خانواده من پدرم اعتیاد به شیشه داره مادرمم خیلی عصبیه یه لحظه مهربونه یه لحظه عصبانی مامانم عاشق برادرهامه اما به من از بچگی علاقه نداشته همش میگه تو اینجا مهمونی کی میری از این خونه و ...

چند سال هم زده توو کار حمایت از حیوانات توو خونه 200 متری 10 تا طوله سگ داره نگهداری میکنه واقعا دیگه از این کارهاش خسته شدم آرامش خونه رو از بین برده.

بابامم به شدت غیرتیه نمیزاره یه آب خوش از گلوم پایین بره

داداش هام بیسوادن اما از منی که ارشد دارم و الانم دارم میرم دکترا احترامشون توو خونه بیشتره

از ظرفی وضعیت ازدواجمم اینطوری شده

یه موردی هم بگم شمارو به امام رضا شماتتم نکنید الان چندماه باکره نیستم برای همین برای عقد نیاز به اذن پدر ندارم

شما رو به خداوندی خدا بهم بگید خودمون بریم عقد کنیم؟

فکر کنید میخواید به خواهرتون راهکار بدید خیلی حال روحیم خرابه

اگه برات شر نمیشه و میتونین از پس خودتون بربیاین عقد کنین برین ی جا دور از همه

ولی من نشنیده بودم این قضیه ی باکره نبودنو اوکیه ینی؟

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خانوادم مخالفن پسره هم خیلی دوسم داره و واقعااا پاکه پدرمم فوت کرده نیاز ب اجازه نیس ولی خیلی عواقب داره عقد پنهانی بنظرم ب پسره بگو خانوادشو راضی کنه زودتر بیان 

برات دعا میکنم عزیزم 😔🙏🏻درکت میکنم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

عقد کن عزیزم .اگر از پسر مطمئنی.ولی خودتو دست کم نگیر برای عقد مثل بی کس ها رفتار نکن و منت بزار که فلان مانتو عقد و میخوام و منت بزار من خیلی عاشقتم که دارم اینکارو میکنم ایشالا ناامیدم نکنی .در ضمن من هم حامیه حیوانات هستم و مادرتون قلب بزرگی داره لطفا اینجوری راجع بهش نگو  

اگ دوسش داری و دوست داره عقد کن ایشالله خوشبخت بشی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

ازدواج اول مگه رضایت پدر نمیخواد 

اگر باکره نباشی میشه ازدواج کرد؟؟

بنطرم اگر میتونی سریعاا عقد کن البته عقد دائم 

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

خانوادت در جریان ارتباط نیستن قطعا بنظرت این بعدا بد نمیشه؟

فک کنم کلا باید قطع رابطه کنی باهاشون بنظرت خودت پسره ارزششو داره؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706