2726

سره قلیون دعوای شدید کردیم

مگه قلیون بر باروری تاثیر نمیزاره هرچندکم

اخه من چیکارکنم میخام منم مامان بشم😭

اونم اخرش برگشت گفت ازاین به بعد هرکاری خواستم میکنم💔💔

بابا اینهمه ادم دیدم همه چی میکشن بچه دارم شدن دعوا چرا

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اونا بچشون میشه ولی مال مانه

آها پ حق داری شوهرت بی درکه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب اونا بچشون میشه ولی مال مانمیشه

منم بچه ندارم ربطی به قلبون نداره ما تو فامیل هممون میکشیم فقط من بچه ندارم تازه شوهرمم نمیکشید ولی مشکل داشت الان با من همراهی میکنه

همیشه هرکاری بخوادمیکنه کارای اون درسته من نه من باید تابع آقا باشم اما اون بخاطر زندگیمون .....اوو ...

مگه دوس نداره بچه؟ خب همه چی باید دوطرفه باشه دیگه نمیشه ک

منم بچه ندارم ربطی به قلبون نداره ما تو فامیل هممون میکشیم فقط من بچه ندارم تازه شوهرمم نمیکشید ولی ...

اگه ربطی هم نداشته باشه مطمئنا بی ربط نیس

کسی که تو باردار شدن دچار مشکل شده باید یمدت اینجور چیزارو ببوسه بزاره کنار

مگه اسمون به زمین میاد اخه

2706