2733
2734
عنوان

یه غلطی کردم مث ... پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرو پسرم باهم فیلم ترسناک میبینن

همسرم میترسه پسرم نه😂

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
شوهرو پسرم باهم فیلم ترسناک میبینن همسرم میترسه پسرم نه😂

😂😂😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
حالا اسم فیلمی که نگاه کردی چی بود؟ 

توطئه آمیز ۲

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
عزیرم چرا وقتی تنهایید اینجوری دست ب خودآزاری میزنید    نترس گلم اسمش روشه فیلمه😁

😂😂😂😂واقعا 

دیگه هواداره روشن میشه،هواروشن شدبگیربخواب گلم...

همون میخوام این کارو کنم

2738
واقعا؟ 

بدنت تو حالت ترس و خطر قرار میگیره و برا محافظت از بدنت گلبولهای سفیدت بیشتر میشن و سیستم ایمنی بدنت تقویت میشه بعد مثلا وقتی فیلم ترسناک می بینی کم کم دیگه ترست میریزه البته اولاش مثل چیز میترسی 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
بدنت تو حالت ترس و خطر قرار میگیره و برا محافظت از بدنت گلبولهای سفیدت بیشتر میشن و سیستم ایمنی بدنت ...

جالب بود مرسی من فیلم ترسناک زیاد میبینم 

اگر توام میبینی 

فیلم ترسناک ترکیه ای سجین رو پیشنهاد میدم مخصوصا قسمت ۳ و ۱

جالب بود مرسی من فیلم ترسناک زیاد میبینم  اگر توام میبینی  فیلم ترسناک ترکیه ای سجین رو ...

منم فیلم ترسناک زیاد می بینم . باشه می بینم ممنون بابت پیشنهادت

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌