2703
2553
عنوان

بچه ها بیاین کمک دعوا شد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟

بله ، این رو چند سال پیش از یه خانمی شنیدم که عروسش روز عقد دخترشون تمام طلاهای کادو رو دزدیده بود بعد که اینا فهمیده بودن حتی طلافروشم عروسش رو شناخت و کار به جاهای باریک کشید عروسش پیامک زده بود خیلی چیزا رو تو عصبانیت گفته بود ولی اون خانم گفت حتی دادگاه پیامک هارو نگاهم نکرد و گفت اینا جنبه قانونی نداره

2456
اتفاقا برعکس گفتی

سلام پیامک و صدای ضبط شده فیلم و عکس اماره قضایی محسوب می شود و فقط به علم قاضی کمک میکند اما جزو مدارک و دلایل محسوب نشده و حتی ممکن است گرفتن اسکرین شات از پیام های شخصی جرم محسوب شود.

2714

اسی توام دست میشو بگیر بگو توام شکایت میکنی هروز زنگ میزنه خودنتون بین شما دعوا درست میکنه تفرقه ایجاد میکنه و شمارتم داده به یه ادم لا ابالی توام اینجوری بگو اصلنم نشون نده ترسیدی 

بگو از تماسایی که باهاتون داشته عکس میگیری و اینا 

مال این خانومم پیام تلگرام

انگار متوجه حرف نشدی شما 

من گفتم اونننننننی که گفتن قاضی پیامکو نگاه نکرده حتما پیام تل بوده و به صورت اسکرین قاضی هم قبول نکرده و گفته اسکرین معتبر نیس

سلام پیامک و صدای ضبط شده فیلم و عکس اماره قضایی محسوب می شود و فقط به علم قاضی کمک میکند اما جزو مد ...

صدای ضبط شده هم جرم حساب میشه اگرصدای شخص روضبط کنی وطرف اطلاع نداشته باشه جرم محسوب میشه چون صداحریم خصوصی طرف حساب میشه دیشب وکیل گفت ماهم درگیرشکایت وایناهستیم

ولی واقعا چه حوصله ای داشتی از هر جایی که امکان پیام دادن بوده بهش پیام دادی 🤣خب دختر خوب از یه جا پیام دادی عصبانیتت فروکش کرد دیگه بیخیال میشدی

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
2706