2726

دیشب ساعت ۱۱ اینا خوابم گرفت 

چون میخواستم خوابم عمیق باشه گوشی رو گذاشتم یه جا سمت راستم دور تر از خودم و خوابیدم

اصلا هم بین خواب بیدار نشدم

الان از خواب بیدار شدم دیدم گوشی پایین پامه

کسی هم داخل اتاق نیومده

الان دقیقا چی کار کنم؟ چرا همچین شد

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

فرار کن 😐🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

تو خواب پاشدی حالیت نشده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من و دخترم خواب بودیم و لیوان آب هم کنار من بود اما دور بود یه کم.‌نصف شب پاشدم دیدم یه قطره آب هم تو لیوان نیست. ترسیدم گفتم دخترم نبوده چون اگر دخترم تکون هم بخوره من میفهمم چه برسه که بیاد از کنار من رد بشه آب بخوره..صبح ازش پرسیدم کفت نه من نخوردم.. ترسم دوبرار شد. بعد که با تلفن داشت حرف میزد شنیدم به داداشم داره میگه با مامان یه شوخی کردم که تا صبح نخوابیده.رفتم آبو خوردم گفتم من نخوردم 🤣🤣😑😑😑😶😶😶 در حالی که دخترم فقط شش سالشه 🤦🏼‍♀️☹🤐

حالا تو هم نترس خودت خواب بودی نفهمیدی کجا گذاشتی 

اصلااااا ملاتونین همون قرص خواب خوردم اصلا بیدار نشدم

خب بیدار شدی انقدر  خواب داشتی متوجه نشدی 

من خودم ده بار گوشیموزنگ  گذاشتم  روی ساعت ۷ هر وقت زنگ میخورد بلند میشدم قطع میکردم میخدابیدم بعد بلند میشدم می دیدم ای بابا ساعت ۱۲ 

هرچی هم فکر میکردم میگفتم که من کی بیدار شدم شوهرم میگ همه شو قطع کردی خوابیدی 

ولی من هیچی یادم نمیاد 

بار اول نیست تو اتاق از این اتفاقا میفته  نمی دونم باید چیکار کنم

یا ابولفضل 😐 یا توهم زدی یا عمو جنه قایم شده پیداش کن🤐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من و دخترم خواب بودیم و لیوان آب هم کنار من بود اما دور بود یه کم.‌نصف شب پاشدم دیدم یه قطره آب هم ت ...

آخییییی🤣🤣  خدا کنه دختر منم اینطوری بشه ناناااااز

خب بیدار شدی انقدر  خواب داشتی متوجه نشدی  من خودم ده بار گوشیموزنگ  گذاشتم  رو ...

خدا کنه همینطوری که میگی باشه 

2706