2726

نه هیچکس نیس😐

خو سوالت بپرس

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بفرما همون جا میتونستی بگی

راننده سرویسم همیشه دنبالم میا 

همه مسافراش خانم هستن..خودشم متاهله

دیروز وقتی اومد دنبالم. دو تا خانم عقب سوار بودن

منم عقب سوار شدم. با اینکه حلو خالی بود

به نظرت زشت بود،

باید جلو مینشستم؟

راننده بهش برخورده؟

دختر مغرور عاشق😉💝
2728

مثلا بهش بر‌خورده باشه🤣🤣 خب 🤣🤣🤣🤐

وای چرا دارم همش میخندم دیوونه شدم😐 

اول صبحی 🤐

جن زده شدم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

شاید بهش برخورده شاید نخورده اصلا خوب کاری کردی جلو ننشستی 

راننده چند سالش بوده؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
چرا خوب کردم جلو ننشستم  مگه جلو بشینم چیه؟

خب مثلا وقتی سن راننده جوون باشه خوب نی جلو بشینی شاید رانندهه یه برداشت بد میکرده وقتی پشت جا بوده و بقیه پشت نشستن تو هم خوب کردی پشت نشستی 

خب مثلا وقتی سن راننده جوون باشه خوب نی جلو بشینی شاید رانندهه یه برداشت بد میکرده وقتی پشت جا بوده ...

ی چن بار راننده وقتی سلامش میکردم میگف سلام عزیزم

دختر مغرور عاشق😉💝
2706