2703
2553
عنوان

خواهرم بد غذاس خیلی زیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ابجیمم همسن ابجیته اون پسره و فقط غذاش پیتزا و فلافل یعنی تا میگفت نمیخورم سریع میرفتن میخریدن ب ابجیم گفتم ظلم میکنی درحقش ... خیلی ادام میریخت

من خیلی خیلی سعی کردم پسرم پیشش چیزی نخوره 

اخرین بار ب دلمه گفت اه پسرمم دیگ نمیخوره

براهمین دیگ چیزی پیشش نمیذم بخوره چون پسرم سره سفره غذا میخوره حس دوبار پزی ام ندارم اینم بگم سعی میکنم چیزایی بپزم کدوست داشته باشه

وای اخه قابل درک نیست بچه های الانو با خودمون مقایسه میکنم ما چقد بیچاره بودیم

پدر مادرامون انقد راه نمیومدن و درستشم همین بود من تا اعتراض میکردم که چرا فلان غذا؟ میگفتن گشنت نیست به سلامت: |

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2720
پدر مادرامون انقد راه نمیومدن و درستشم همین بود من تا اعتراض میکردم که چرا فلان غذا؟ میگفتن گشنت نیس ...

ن ب راه نبود قشششنگ میگفتن پول نداریم تا چیزی میخواستیم 

ولی الان میگن ننن ب بچه نگین نداریم 

من خودم پسرم هرجی میگ میگم داریم ولی الان نباید بخریم ن اینکه بپرم بخرم باید یاد بگیره همیشه همه چی محیا نیست 

حالا من ب خوردن پسرم کار ندارم هرچی میخواد میگیرم ولی افراط نمیکنم

2714
بچه ابجیمم همسن ابجیته اون پسره و فقط غذاش پیتزا و فلافل یعنی تا میگفت نمیخورم سریع میرفتن میخریدن ب ...

اگه گفت اه باهاش برخورد کن نذار یاد بگیره شما که تا ابد نمیتونی از آدمای بی ادب دورش کنی باید بهش یاد بدی احترام سفره رو نگه داره

من خواهرزاده هام یه بار اذیتم کردن نزدیک عید بود خونه تکونی داشتم خواهرم گذاشتشون پیشم منم خسته و داغون بودم غذا رو گذاشتم جلوشون اینا هی بازی در آوردن منم قشنگ غذاهارو جمع کردم گفتم به سلامت 

شوکه شده بودن گفتم تا وقتی ادا در میارین روال همینه 

دو ساعت بعدش دو لپی همون غذارو میخوردن 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
امروزم از سر هنذفری که خودش پارش کرده بود ی قشقه رقی بپا کرده بود بخدا بابام میگف همسایه ها میگن همی ...

پسرم ی کارتن از خ پدرشوهرم اورده بود شب گذاشتم کنار گفتم نیار میخواییم بخوابیم برداشت اورد چنذین بار گفتم لبر بذار سره جاش نبرد پاشدم پارش کردم 

یا گفتم وسایلاتو پخش نکن کاردارم داشت میاوردو تو چشمام نگاه میکرد یه عالمه اسباب بازی روبرداشتم بریزم تو کوچه باباش نذاشت 

اگه گفت اه باهاش برخورد کن نذار یاد بگیره شما که تا ابد نمیتونی از آدمای بی ادب دورش کنی باید بهش یا ...

من پسرم نمیفهمه نمیخوام واقعا بدش بیاد ازغذایی عوق میزد باورت میشه از بویه دلمه ای ک همیشه میخورد

با بچه خواهرم دعوا کرذم ک صدبار گفتم پیش بچم این کارونکن

باید از در صلح وارد بشین باهاش برین خرید میوه سبزی اینا یا مثلا تو شستشو خرد کردن اینا کم کنه یا تو کارای دیگ آشپزی باهاش بحرفین از فایده غذاها بگین بعد غذاهایی ک دوس داره رو هم بش بدین ولی کم دعوا و عصبانیت لجبازیشو بیشتر میکنه 

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
ن ب راه نبود قشششنگ میگفتن پول نداریم تا چیزی میخواستیم  ولی الان میگن ننن ب بچه نگین نداریم&n ...

خوبه آفرین 

بعضیا از فرزند پروری فقط پرورش باسنو یاد گرفتن  

اگه گفت اه باهاش برخورد کن نذار یاد بگیره شما که تا ابد نمیتونی از آدمای بی ادب دورش کنی باید بهش یا ...

منم همینم😁

پسرم بازیگوشی میکرد هرچی گفتم بیا غذا نیومد سفره رو جمع کردم گریه کرد گفت بابابگو مامانغذا بده تااینکه اومد عذرخواهی کرداوردم

پدر مادرامون انقد راه نمیومدن و درستشم همین بود من تا اعتراض میکردم که چرا فلان غذا؟ میگفتن گشنت نیس ...

فقط یکبار اونم چن سال پیش راه اومدن دیگه کلا عادت کرده بود و نمیشد کاریش کرد از کنترلمون خارج شده خیلی خیلی اذیت میکنه  بعضی اوقات دوستای همسنش میان و طرز برخوردشون رو با مامان بابا و ... میبینم همش فک میکنم خواهرم ی عالم از اینا بچه تره 😔😔😔 دوستش اومد قشنگ نشست سر سفره و قشنگ غذا میخورد مامانم نگاش میکرد درخدی بود که خیلی تعجب میکرد بچه اینطوری راحت غذا بخوره

2706