2733
2734
عنوان

پریودیم عقب میوفته چرااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 27 پست
ممنون عزیزم اگر کرونا نبود بارها دکتر میرفتم الان فقط بخاطر کرونا میترسم اینجا هنوز وضعیت قرمزه

درک میکنم. منم باید حتما دندانپزشکی برم ولی میترسم. ایشالا که مشکل خاصی نباشه و این ماه برطرف شه عزیزم

ببین من از 18 سالگی پلی کیستیک بودم. خیلی وقتا هم با آمپول و قرص پریود میشدم. ولی همیشه زیر نظر پزشک ...

شما ک پلی کیستیکی تابحال دوفاستو خوردی؟

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها توروخداااا کمک کنین دکتر ارتوپد خیلی خوب تو مشهد میخوام

خواهرم تو ماشین با شانه افتاد زمین اولش چیزی نگف ولی بعد گریه هاش شروع شد حتی نمیتونس تکون بده ینی یکم بالا میاره دستشو ولی جیغ میزنه گریه میکنه میگه درد میکنه4 سالشه شانش درد میکنه الان شب و روز نداره طفلک توروخدا کمک کنین دعا کنین

امروز بردیمش جای ی شکسته بند که قبلا دست چن نفر از فامیلامونو جا انداخته بود و دست بچه هاشونو جا انداخته بود جا انداخت ولی هنوز بچه دستشو تکون نمید شانشو تکون میده یا دراز میکشه جیغ میزنه😭😭😭

2731

مرگ من چرامی خواید بشید اخه مگه خیلی چیز شیرینیه الکی شش روز ضعف وکسالت وخون ریزی ودرد من کلا در طول ماه دوهفته آدمم دوهفته دیگه مرگو میبینم فقط

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
مرگ من چرامی خواید بشید اخه مگه خیلی چیز شیرینیه الکی شش روز ضعف وکسالت وخون ریزی ودرد من کلا در طول ...

سلامت بدن عزیزم،نشانه سلامتی و شادابیه با تمام درداش و مشکلاتش پریود برایه بدن خیلی مفیده،شمام میتونی دردو مشکلاتو کنترل کنی سخته ولی میتونی یه راهی پیدا کنی،برایه درد از شیاف استفاده کن ورزش و پیاده روی یادت نره تغذیه سالم و خواب درست،مصرف آب کافی،آرامش روحی روانی دوری از استرس بهت کمک میکنه

2738
منم یه هفته قبل پریود به شدددددت بد اخلاق میشم به همه میپرم بی دلیل فحش میدم حتی،موقع پریودم درد وحش ...

منم متاسفانه مشکل سندروم پیش از قاعدگی دارم افسرده میشم یه هفته دردمم زیاده بااینکه کیست ندارم

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
سلام ببخشید ممکن منم عضو کنید

سلام عزیزم یا باید شماره تونو داشته باشم که ادد شین ویا اینو سرچ کنین 

taravatt-zendegiii

به فارسی طراوت زندگی بنویسین میاره ، مالکشم فاطمه کربلایی هست