2733
2734
عنوان

مادرشوهرمن نه نمیتونه بشنوه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 45 پست
نه هنوزم اگه جاش داشته باشه عقده پرونی می کنه ولی دمشو چیدم جرعتشو نداره دوری و دوستی  چون ن ...

مادرشوهرمن خیلی پرروه ،من پرروش کردم حالا میخوام جمع جورش کنم ،بعد ی سال و نیم دیره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرم کم حرفه و درونگرا یه بار مست بود (کلا خیلی بازن خیلی برعکس منو شوهرم) گفت یاسی من تو رو خ ...

وای ،خدا براش درست کنه انشالا،خیلی روحیه میخواد این همه داستان 😕🤦‍♀️

ولی من بدم میاد زور میگن حتما میخوان مطابق میلشون باشیم اه

چی بگم دیگه؟آدم کنترل گر بیش از حد دوس داره که مدام همه چیز مطابق میلش باشه و مدام استرس چیزایی که ه ...

مادرشوهر من وقتی حامله بودم از هفته ۳۶ می گفت بسه دیگه رشد کرده برو درش بیار 😂مدام استرس داشت اتفاقی بیفته 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731
اهان دستت دردنکنه ،دوهزاریم افتاد🤣👍اره از قبلش هی میگه نکنه ی ماه دیکه فلان بهمان ،،

قربانت

سوالات خود را از ما بپرسید  

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
نه دیرنیست عزیزم  یکم از کاراش بگو ببینم به بدی مادر شوهر من بوده یا نه؟؟

ن بدی ک نمیکنه خیلی رومخه فقط ،مثلا ب لباس ادم جهیزیه گیر میده عیب میذاره روش ،هرچی من بگم فوری برعکسشو میگه برعکس انجام میده 

من براش هرکاری بخواد اتجام میدم اون هیچ کاری نکرده ، کلی حمالی کنم ازم ن تشکر میکنه ن تعریف ، نه جبران ،هیچی ب هیچی خودشو راحت کرده 

جلو جمع مسخره میکنه تیکه میندازه اگه جوابشو بدم ی موقع حالا چ تو خلوت چ هرجا ناراحت میشه ، فقط توقعش خیلی بالاس و حسوده پررو هم هست 

2738
ن بدی ک نمیکنه خیلی رومخه فقط ،مثلا ب لباس ادم جهیزیه گیر میده عیب میذاره روش ،هرچی من بگم فوری برعک ...

خب عزیزم بسته به رفتار اون سعی کن زیاد باعاش تندی نکنی زیادم نرمی نکن

متعادل باش و گه گاهی خودتو بزار جای اون

از این لحاظ که من مادر شوهرتو نمی شناسم عزیزم نمی خوام راهنمایی بد بکنم

ولی اینایی که گفتی به گرد بدی های مادر شوهر من نیست و خدا رو شکر با یکم گذشت و سیاست حل میشه

عزیزم امیدوارم موفق باشی

در هر حال مادر شوهر رو اعصابه میدنم  

میگم مادرشوهرت علاوه بر اینکه کنترلگره بی فرهنگو بی اخلاقه ولی مادرشوهر من فقط کنترلگره  برلی ...

اره اخلاقش بدرد نمیخوره جوگیره عین این دخترایی ۱۲ ۱۳ ساله ک غر میزنن و میخوان توجه جلب کنن و مزه بپرونن 

خب عزیزم بسته به رفتار اون سعی کن زیاد باعاش تندی نکنی زیادم نرمی نکن متعادل باش و گه گاهی خودتو بز ...

اره تو نی نی سایت بازم ی کم سیاست یادکرفتم الان راحت ترم ،خداروشکر قبلش ک ساده بودم ،🤣 ن بد نیس ی کم اخلاقای خاص داره ک فهمیدم کم کم دارم طرز برخوردشم یادمیگیرم ،انقد اینجا تاپیک میزنم مبپرسم دیکه ماهر شدم 🤣🤣🤣اما هنوزم جا داره ،خیلی سوالا دارم ۰😜🤦‍♀️

2706