2726
عنوان

مادرشوهرمن نه نمیتونه بشنوه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 45 پست
🤣فازشون چبه اینا ،خود مادرشوهرمن حاضرم راحت برات قسم بخورم هردفعه میریم اول جلوی ما با پدرشوهرم دعو ...

نه مادرشوهر من خودشم مبادی آدابه ولی غمگین باشه الکی لبخند نمی زنه ولی ازمن اینو می خواد! 

نمی دونم واقعا دوست دارن کنترل کنن دیگه با بچه هاشم همینه شوهرم راهشو بلده جلوش میگه چشم بعد کار خودشو می کنه خواهرشوهرم ولی طفلک زندگیش نابود شده با کارای ایشون

البته من مادرشوهرمو در مجموع دوست دارم زن خوبیه با فرهنگه با محبته کادو میخره زیاد ولی در قبالش توقعشم زیاده

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر من اوایل ازدواج خیلی شیشه خورد داشت

دیگه الان کم کم ادبش کردم که زر بی خود نزنه حدشو نشونش دادم بدجور

ولی میگم کاش نه اون بد بود نه من مجبور میشدم جوابشو بدم

خوب بودم رد شدم

و بد شدم

البته فقط برای اون

نمی دونم من به اون زیاد فکر نکردم به خودم فکر کردم عادت ندارم غلام حلقه به گوش کسی باشم حتی خانوادم ...

اهان منم هی گاهی ک نتوتم نه رو بکم  و بیخیال شم بقیشو بسپرم ب خودش تا عادت کنه 

2728
نه مادرشوهر من خودشم مبادی آدابه ولی غمگین باشه الکی لبخند نمی زنه ولی ازمن اینو می خواد!  نمی ...

فک کن مادرشوهرمن اینکارارو نکراه کادو نخریده ادم نیس فقط میگه شما لخندید و بگید چشم 

اهان منم هی گاهی ک نتوتم نه رو بکم  و بیخیال شم بقیشو بسپرم ب خودش تا عادت کنه

آره زیاد سخت نگیر اینجور آدما وقتی ضعف ببینن از طرف مقابلشون بدتر می شن حربه ۶ای کنترلگریشونو تشدید می کنن  شما کار خودتو بکن راه خودتو برو 

حلالم کنید و خدانگهدار   
اهان ،ی کم ببشتر برام میگی درکش نکردم اصن 🤣🤦‍♀️

چی بگم دیگه؟آدم کنترل گر بیش از حد دوس داره که مدام همه چیز مطابق میلش باشه و مدام استرس چیزایی که هنوز اتفاق نیفتادن داره که مبادا چیزی مطابق میلش پیش نره واسه همه چیز یه سناریو تو ذهنش داره دوس داره عینا همون سناریو اجرا بشه نه یک ذره بهتر نه بدتر کاملا مطابق وگرنه بهم میریزه تا جایی که بی دلیل ممکنه جرت بده(دلیلشو خودشم گاهی نمیتونه توضیح بده چون دلیل یه جا از سناریو رو فراموش کرده فقط میدونه که نباید اینطور میشده)

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
چی بگم دیگه؟آدم کنترل گر بیش از حد دوس داره که مدام همه چیز مطابق میلش باشه و مدام استرس چیزایی که ه ...

اهان دستت دردنکنه ،دوهزاریم افتاد🤣👍اره از قبلش هی میگه نکنه ی ماه دیکه فلان بهمان ،،

2706