2733
2739
عنوان

مادرشوهرمن نه نمیتونه بشنوه 😐

516 بازدید | 45 پست

خیلی نه شنیدن براش سخته ،کلا خیلی خودشو قبول داره فک میکنه هرچی بگه باید بگیم‌باشه اگه بگیم نه میخواد تودشو مارو جر بده😕

ی بار خواهرشوهرم گیر داد۶ بود بره خونه فامیلش ک نزدیکه ،مادرشوهرم نمی بردش به من گفت تو ببرش منم گفتم ن شوهرم نیستش میترسم بعدا ناراحت بشه یهو بهش برخوردگفت شوهرت هیچی نمیگه تو برو منم گفتم ن شاید ناراحت بشه اخه قرار نبود برم اوتجا .بعد گفت تو برو نمیفهمه ما بهش نمیگیم😐🙄

یا ی جا بخواد بره من همیشه میرم ی بار بیام بگم ن نمیتونم بیام زل میزنه هنگ میکنه 

خو چیه چرا انقد نه شنیدن جواب منفی شنیدن براش دشواره هممون همش غلام حلقه ب گوش ایشون نمبتونیم باشم ک  .

چ تیپ شخصیتی هستن اینجور افراد ؟ اطرافیانتون اینجوری هستن؟

تاحالا اطرافم اینجوری ندیدم

اما فک کنم خیلی این فراد داغونن😐🙁

فک کنم اصلا انتقاد پذیر نیستن

و احتمالا سندروم خودشیفتگی هم دارن

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
تاحالا اطرافم اینجوری ندیدم اما فک کنم خیلی این فراد داغونن😐🙁 فک کنم اصلا انتقاد پذیر نیستن و ا ...

اره خودشیفته هستش از خودمتشکره👍🤣 خوب چیکارش کنیم،اصن من از خدا بی خبر لوسش کردم می دیدم بقیه بهش رو نمیدنا شوهرمم میگفت انقد بگو بخند نکن حالا اگه ی روز سرم دردبکنه لبخند نزنم قیافه میگیره همیشه میخواد ب روش بخندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر منم هممین بود اوایل کم کم عادتش دادم منم نظر خودمو دارم و الان کم تر شده اون حالتش 

بنظر من خیلی کنترلگر هستن تیپ شخصیتیشونو نمی دونم دقیقا شاید وسواسی باشن

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731

مادرم شبیه مادرشوهرته مهربونم هست ولی انقددددد خودشو تحت فشار میذاره که همیشه بی عیب و نقص باشه بعد اگر چیزی اونجور که میخواد پیش نره میخواد همه رو جر بده خودشم نه گفتن براش سخته یکی از دلایلشم اینه که خودش نمیتونه راحت نه بگه باورش نمیشه که بقیه میتونن انتقادپذیر هم اصلا نیست چون بنظرش انتقاد یعنی دوست نداشتن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
مادرشوهر منم هنین بود اوایل کم کم عادتش دادم منم نظر خودمو دارم و الان کم تر شده اون حالتش  بن ...

ولی تو نت نوشته بود پرتوقع هستن و نه گفتن بهشون خوبه ،برای خودشون خوبه ک وابسته نباشن زیاد ،درسته؟

اره خودشیفته هستش از خودمتشکره👍🤣 خوب چیکارش کنیم،اصن من از خدا بی خبر لوسش کردم می دیدم بقیه بهش ر ...

خود کرده را چه تدبیر خواهر

وقتی پسر طرف میوه باهاش بگو بخند نکن 

دیگه باید تا ته قضیه رو میرفتی 

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
اره خودشیفته هستش از خودمتشکره👍🤣 خوب چیکارش کنیم،اصن من از خدا بی خبر لوسش کردم می دیدم بقیه بهش ر ...

اگه جاری داشتم می گفتم حتما تو اونی😂 یعنی رسما یه بار به من گفت وقتی حالت بده یا غمگینی نیا خونه ما چون باید همش لبخند بزنی تو فکر باشی قهر می کنه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2738
مادرم شبیه مادرشوهرته مهربونم هست ولی انقددددد خودشو تحت فشار میذاره که همیشه بی عیب و نقص باشه بعد ...

مادرشوهرمن خودش راحت میگه ن نمیام ،ن ندارم ن نمیتونم ،🤕ولی از ما طاقت نداره ن بشنوه ، چ جور ادمیه؟

مادرشوهر منم هممین بود اوایل کم کم عادتش دادم منم نظر خودمو دارم و الان کم تر شده اون حالتش  ب ...

همینطوره کنترل گر وسواسی کمال گرا

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
خود کرده را چه تدبیر خواهر وقتی پسر طرف میوه باهاش بگو بخند نکن  دیگه باید تا ته قضیه رو میرف ...

اره هی شوهرم گفت نرو جایی ،نبرش ،بهت عادت میکنه فلان ،هی گفت کارنکن فلان ،منم  هی از رو مهربونی دلسوری چ میدونم ،خاک برسرم ساده بودم

ولی تو نت نوشته بود پرتوقع هستن و نه گفتن بهشون خوبه ،برای خودشون خوبه ک وابسته نباشن زیاد ،درسته؟

نمی دونم من به اون زیاد فکر نکردم به خودم فکر کردم عادت ندارم غلام حلقه به گوش کسی باشم حتی خانوادم یا عادت ندارم تظاهر به جیزی کنم که نیست پس مثل بولدوزر رد شدم و خودشو تطبیق داد البته اوایلش منم مثل تو برای خودشیرینی یکم پرتوقعش کردم ولی سریع تمومش کردم

حلالم کنید و خدانگهدار   
اگه جاری داشتم می گفتم حتما تو اونی😂 یعنی رسما یه بار به من گفت وقتی حالت بده یا غمگینی نیا خونه ما ...

🤣فازشون چبه اینا ،خود مادرشوهرمن حاضرم راحت برات قسم بخورم هردفعه میریم اول جلوی ما با پدرشوهرم دعوا میکنه اونو ضایع میکنه بعد میره چای میریزه برای ما .

حالا از ما توقع داره خنده رو باشیم 

مادرشوهرمن خودش راحت میگه ن نمیام ،ن ندارم ن نمیتونم ،🤕ولی از ما طاقت نداره ن بشنوه ، چ جور ادمیه؟

بنظرم کنترل گره میخواد همه چی تو مشتش باشه تا جزئی ترین چیزا

2706