2726
عنوان

دکتر کوچک زاده

| مشاهده متن کامل بحث + 14173 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عالی ...هزینه اش چقدر شد؟ ...عمل کردی عکس میزاری ببینم منم میخوام پیش ایشون عمل کنم اما استرس دار ...

گفت 7 تومن

برای 23 فروردین نوبت داده

باشه عزیزم حتما😀

💜I'M AN ARMY
من پنج سال پیش عمل کردم دماغم خیلی خوبه ،یعنی هرکی عمل میکنه تو فامیل بازم دماغ من از همه بهتره خدای ...

۱۷تومن

پس چرا از دل نرفت هر آنکه از دیده برفت؟ماروی این حرف حساب کرده بودیم💔
2728
من پنج سال پیش عمل کردم دماغم خیلی خوبه ،یعنی هرکی عمل میکنه تو فامیل بازم دماغ من از همه بهتره خدای ...

عزیزم من ۱۵روزه پیششون عمل کردم🥺اما حس میکنم سوزاخای بینیم قرینه نیست از هرکی پرسیدم میگن بخاطر ورمه!برای شماهم اینجوری بود اولش؟🥺

گفت 7 تومن برای 23 فروردین نوبت داده باشه عزیزم حتما😀

۷تومن؟؟؟؟😐😐😐😐من هفته پیش عمل کردم ۱۵تومن پیش کوچک زاده😐😐😐😐

۷تومن؟؟؟؟😐😐😐😐من هفته پیش عمل کردم ۱۵تومن پیش کوچک زاده😐😐😐😐

تو بیمارستان لولاگر عمل میکنه 7 تومن😂

جدیی؟راضی هستی؟میشه بپرسم گوشتی بودی یا استخونی؟😀

💜I'M AN ARMY
عزیزم من ۱۵روزه پیششون عمل کردم🥺اما حس میکنم سوزاخای بینیم قرینه نیست از هرکی پرسیدم میگن بخاطر ورم ...

یک سوال من رفتم پیشش گفت عملت سخته ممکن خیل صاف درنیاد بعدشم گفته چون گوشتی ممکن مثل تثوراتت نشه 

کلی ترسیدم 

مامانم میگ این حرفارو به همه میگ😐

به شما هم گفته بود؟

💜I'M AN ARMY
یک سوال من رفتم پیشش گفت عملت سخته ممکن خیل صاف درنیاد بعدشم گفته چون گوشتی ممکن مثل تثوراتت نشه&nbs ...

اره بمنم گفته بود ک اگر نمره بینیت الان ۱۵عه اینو میرسونیمش به ۱۷-۱۸ صادقانه بگم ۲۰نمیشه

تو بیمارستان لولاگر عمل میکنه 7 تومن😂 جدیی؟راضی هستی؟میشه بپرسم گوشتی بودی یا استخونی؟😀

واقعا؟؟؟

بینیم گوشتی بود واقعا راضی ام با اینکه یه هفتس گچشو برداشتم و هنوز ورم داره واقعا عاشق فرم بینیمم خیلی خوب شده=")فقط یکم سوراخاش قرینه نیست ک میگن بخاطر ورمه...

تو بیمارستان لولاگر عمل میکنه 7 تومن😂 جدیی؟راضی هستی؟میشه بپرسم گوشتی بودی یا استخونی؟😀

میشه بپرسم چرا ۷تومن عمل میکنه اونجا؟؟؟

واقعا؟؟؟ بینیم گوشتی بود واقعا راضی ام با اینکه یه هفتس گچشو برداشتم و هنوز ورم داره واقعا عاشق فرم ...

چه خوب ایشالا سوراخاشم قرینه میشه کم کم😍

به شما نگف عملت سخته یا شاید خیلی صاف درنیاد؟

یک سوال دیگ😁 مدل دماغتو به خودش سپردی یا مدلشو خودت گفتی؟

💜I'M AN ARMY
میشه بپرسم چرا ۷تومن عمل میکنه اونجا؟؟؟

والا خودس گفت کیلینک چون اجاره و ایناس گرون تره

تو بیمارستان میاد هفته یکبار ویزیت میکنه واسه اونایی ک نمیتونن هزینه کبلینکو بدن

💜I'M AN ARMY
والا خودس گفت کیلینک چون اجاره و ایناس گرون تره تو بیمارستان میاد هفته یکبار ویزیت میکنه واسه اونای ...

سلام خوبی من چند روز دیگه وقت مشاوره دارم یاهاشون‌ میگم اگ منم بخوام همون بیمارستان عمل میکنه؟ نتیجه عمل که فرقی نمیکنه؟ اگه اینجوریه ک خیلی خوبه با نصف هزینه میتونیم عمل کنیم

خانما هرکی 
سلام خوبی من چند روز دیگه وقت مشاوره دارم یاهاشون‌ میگم اگ منم بخوام همون بیمارستان عمل میکنه؟ نتیجه ...

والا به من گفت فرقی نداره ما کاره خودمونو میکنیم

رفتی به من بک خبر بده چی بت گف 😀

💜I'M AN ARMY
2706