2737
2734
عنوان

خانما اسکرین شات مدرک قابل قبولی نیست تو دادگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 44 پست
داداشم‌ برای زندگی به آمریکا مهاجرت کرده با خانمش بعد اونجا از هم‌قانونی جدا شدن بعد از یک سال خانمش ...

۷۰۰ تا سکه اونم تو این زمان که همه چیز سر به فلک کشیده نشده عزیزم سقفش تا ۱۱۰ سکه اس حالا میخواد هر چند تا باشه که اونم اگه برادر شما دنبال یه وکیل خوبو کاربلد باشه میتونه براشون قسط بندی کنه که اولش باید پیش قسطم بدن اگه قاضی حکم بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۷۰۰ تا سکه اونم تو این زمان که همه چیز سر به فلک کشیده نشده عزیزم سقفش تا ۱۱۰ سکه اس حالا میخو ...

نه اگه با ۱۱۰تا رد میشه بره ۱۱۰تا را یکجا میده ولی بیشتر زندگیش به فنا میره باید دار و ندارشو بفروشه

پس این ۱۱۰تا دیگه قطعیه؟

دستتون درد نکنه خیر ببینید

قابل قبول چون تو اسکرین شات همه پیامها دیده میشه شماره طرفم بیفته دیگ بهتر قاضی قبول میکنه

قاضی اسکرین شاتو مدرک حساب نمیکنه

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2731
درسته،اثباتش به شدت سخته یه جورائی به قول شما قاضی اسکرین شاتو مدرک حساب نمیکنه

خودم تو دادسرای جرائم رایانه ای بودم اخه 😁

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2738
تشکر خیلی خوشحالم کردین خدا خیرتون بده

خواهش میکنم عزیزم،اگه کسیم بیشتر از ۱۱۰ تا سکه بخواد باید اثبات کنه که طرف مقابل توان پرداخت داره ،که الان با این اوضاع سکه باید میلیاردر بود

خواهش میکنم عزیزم،اگه کسیم بیشتر از ۱۱۰ تا سکه بخواد باید اثبات کنه که طرف مقابل توان پرداخت داره ،ک ...

برادر من تو ایران هیچ درآمدی نداره جز مغازه ولی تو آمریکا درآمدش به پول ما خوبه ولی برای خرج خودش کافیه و اصلا زیاد نیست تو امریکا خرج خیلی بالاست.چ

2706