2733
2734
عنوان

مامانم گفت یا جای تو اینجاس یا جای گربه🥶😿

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 119 پست
منم ی گربه کلی غذا دادم رفت دیگ نیومد

💔

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
میدونی اگر به طرز اتفاقی موی گربه رو بخورید باعث کاهش شدید فشار چشم و گوری میشه؟ دوست مامانم همینجو ...

واقعاااا🥴😬 نشنیده بودم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خفه نشییییی 😁😁😁😁 دختر سلفیییی  خدا خیرت بده روحم شاد شد خندبدم

🤣❤️

من سگ میخام نمیذارن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

من گربه دارم و دردسر زیاد داره لطفا گربه نیار حیوون اهلی میشه فردا مامانت نزاشت نگهداری بدی به کس دیگه افسرده میشهیا اگر رهاش کنی فقط دو روز زنده میمونه چون بلد نیست غذا پیدا کنه یا با گربه های دیگه بجنگه. بیچاره نکن یه حیوون و لطفا. اگر دوست داری یه کم اسکلت مرغ بخر کیلویی ۵ هزار تومنه ببر تو پارک بهشون غذا بده عوضش بیست تا گربه داری اونجوری 

میتونی امتحان کنی  یکی از دلایل هیپوتونی همینه برو از چشم پزشک بپرس

باشه باشه 😂 من هم زمان ده تا گربه حمایتی تو خونم هست چشمام از عقاب تیزتره. دوستامم همینطور .اروپا که تو سیصد سال نوری ازشون عقبی با حیوون مشکل ندارن و همه جزو آرامش بخش خونه ازش استفاده میکنن اونوقت بتول خانوم از تایباد تایید کرده گربه بیاری شل و کور میشی 😂😂😂😂 

2738
باشه باشه 😂 من هم زمان ده تا گربه حمایتی تو خونم هست چشمام از عقاب تیزتره. دوستامم همینطور .اروپا ک ...

از طرز حرف زدنت معلوم میشه که از کی عقب تره 

در ضمن عموم متخصص چشم پزشکیه و این حرف رو میزنه . نه بتول خانم از تابیاد 

هر وقت رفتی ژورنال های علمی پژوهشی دنیا رو خوندی اونوقت بیا اظهار نظر کن 

من گربه دارم و دردسر زیاد داره لطفا گربه نیار حیوون اهلی میشه فردا مامانت نزاشت نگهداری بدی به کس دی ...

گربه هست دورو بر خونمون و بالا پشت بوم بهشون غذا میدیم، ولی دوست دارم یکیو بیارم تو خونه و زیر نظر خودم بزرگش کنم هر وقت دلم خواست برم ازش انرژی بگیرم و بهش حس محبت کردنم رو اغنا کنم کامل.

اوهوم میدونم هیچ حیوونی رو نباید تو اوج وابستگیش رها کرد ، گربه هم که اگه تو خونگی باشه یدفعه نباید ولش کرد تو کوچه حتی صاحبشم عوض بشه براش سخته خیلی باید متعهد بود.. 

نه با این شرایطی که دارم با مخالفت مامانم بهتره همچین ریسکی نکنم.. 

https://uupload.ir/files/s2zt_screenshot_۲۰۲۱-۰۱-۱۵-۱۳-۲۲-۱۱-۴۴۱_com.snapchat.android.jpg

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

پنگولام خودم بزرگشون کردم یکیش گذاش رف یکیش مونده

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

اولا ک گربه خیلی تمیزه اصلا اینور اونور دسشویی نمیکنه فقط روی شن مخصوص دسشوییش واقعا حیوون تمیزیه خودشم هی میلیسه آنتی باکتریال میکنه😂ولی موهاش افتضاح میریزه همه جارم چنگول میندازه

کوهنوردی🧗‍♀️اسکیت⛸️
2706