2733
2734

میخواستم برم از پانسیون گربه بیارم ،از این گربه پلنگی های خیابونی ، دو ماهشم بود حیوونی..انقدر ذوق داشتم واسششش😻😿😿💔 مامانم گفت هر وقت ازدواج کردی گربه بخر ببر خونه خودت😐 

میگه موهاش میریزه، یا چه میدونم پی پی میکنه یا جیش میکنه رو فرشا ، چیزا رو میزنه میشکنه جنگ میکشه به در و دیوار 🥴 هر چی گفتم قول میدم گربن با ادبی تحویل جامعه بدم  ناخناشم مرتب میگیرم پنجه هاشو نتونه تیز کنه،قبول نکرد اصلا💔💔😿😿

گفت من حالم بهم میخوره موی گربه ببینم 

خلاصه اینکه من باید حالا حالاها به عکس پیشی دیدن اکتفا کنم  😿😿😿😿😿💔💔💔💔❤️❤️❤️😻💔😿😿😿😿😿 

من عاشق پیشی هستم و مخصوصا پیشیهای خیابونی و بومی نژاد dsh

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
راست گفته خونه خودشه دلش نمیخواد خب 

آره حق داره من گفتم هر چی شما بگید 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

راست میگه خوب رفتی خونه خودت بیار به احترام تمام کسانی که حیوون خونگی دارن‌ من اصلا این کارو نمیپسندم و البته همه ادما هر کاری که صلاح بدونن میتونن انجام بدن به کسی هم ربط نداره ولی منم جای مادرت بودم ابدا نمیزاشتم احساس نا امنی دارم با این قضیه 

غصه نخور منم ی بار از تو کوچه دوتا جمع کردم بردم خونه 

مادرم درم کرد منم با گربه هام رفتم بیرون  

بابام اومد میونجی گری رام داد باشرط گربه هام هیچی اوناروهم بردیم خونه مامان حونم روستا ک موش بگیرن الحق گربه های خوبی بودن 

چشم تیله ای رنگشون پلنگی😑😐

اون موقع دبیرستان بودم ن دبستان و رااهنمایی   

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨

منم یه توله سگ از خیابون پیدا کردم خونگی نبود ولی داخل شهر بود و مطمعن بودم گمشده نگهش داشتم یه هفته دوتایی تو حیاط میموندیم مامانم نمیذاشت پیشم باشه الان نزدیک دوماهه دارمش مامانم بیشتراز من دوسش داره حتی خودش میبرتش کیلینیک دامپزشکی و کاراشو میکنه اسمممم براش انتخاب کرده😂

قوی اما بی حس❄🖇
بهش حق بده

آره بهش حق دادم ، با حیوونا خوبه رفتارش،همیشه پوستای مرغ و غذاهایی که بدونه واسشون ضرر نداره میریزه پای درخت واسه گربه ها ولی اصصصلا دوس نداره بیارم خونه 😿💔 

خواهر منم مثل تو عشق گربه داره بابام رضایت نمیده بگیره براش😂

چقد گناه داریم ما گربه دوستا😿😅

من متنفر

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2706