2726

،

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

چه دردی مثلا 

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستش ب من شیاف داده ولی استفاده نمیکنم حس میکنم شیاف میزارم دردم کم میشه

ازینور شیاف میزارم تا ۲۴ ساعت کل لباسام کثیف میشه هرچیم عوض کنم فایده نداره

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
راستش ب من شیاف داده ولی استفاده نمیکنم حس میکنم شیاف میزارم دردم کم میشه ازینور شیاف میزارم تا ۲۴ ...

چه شیافی؟اگه پروژستورن هست واجبه بوده که واست تجویز شده ولی اگه دیکلوفناکه همون بهتر که استفاده نکنی

راستش ب من شیاف داده ولی استفاده نمیکنم حس میکنم شیاف میزارم دردم کم میشه ازینور شیاف میزارم تا ۲۴ ...

شیاف چی،،،شما و کاربری قبلی ک پست گذاشته همراه هم باردار شدید تبریک

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
تو حاملگی مسکن بخوری؟ من حتی استامینفون ساده یا رانیتیدین هم که مجاز بود نمیخوردم

رانیتیدن هم غیر مجاز شده 😆

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
منظورت چ دردیه حاملگی مگ درد داره

شما حامله بودی؟منم فک میکردم نداره امروز ی فیلم دیدم میگف داره

شما حامله بودی؟منم فک میکردم نداره امروز ی فیلم دیدم میگف داره

اره حامله بودم 

خب درد چی داره 

من بد ویار بودم فقط س ماه اخر امپول و قرص ومیترون نمیزدم هر روز باید میزدم هیچی نمیتونستم بخورم حاملگی مسخره ای داشتم

س ماه اخر خوابیدن سخت بود ادم بد خواب مبشه 

ولی درد خاصی نداشتم 

چه دردی مثلا 

نمیدونم امروز ی فیلم دیدم زنه درد داشت شما حانله بودی درد داشتی یا ن‌؟

نمیدونم امروز ی فیلم دیدم زنه درد داشت شما حانله بودی درد داشتی یا ن‌؟

بعضی وقتا آره 

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
2706