2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۹۰ درصد خریدام اینترنتیه

همیشه هم راضی بودم

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
مطمئنه میترسم لباسا تنم نشع

خب اندازه لباسای خودتو با متر خیاطی بگیر به اونا هم بگو برات لباسا رو اندازه بگیرن کاری نداره که

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
میشه لینک بذاری از کانال یا سایتی که راضی بودی 

خیلی هستن هر دفعه از یه جا خرید میکنم

ولی باید کار بلد باشی 

من با یه نگاه به پیج میفهمم کلاهبرداریه یا معتبره 

کیفیت لباس هم که مشخصه 

میشه لینک بذاری از کانال یا سایتی که راضی بودی 

مثلا اگه دامن لازم دارم تو اینستا قیمت هشتگا سرچ میکنم دامن بعد هزار تا دامن میاد که از هر کدوم خوشم اومد میرم پیجش رو چک میکنم ببینم معتبره یا نه 

اگر دیدم اوکیه سفارش میدم

یعنی صد ها بار اینترنتی خرید کردم خدا رو شکر همیشه هم راضی بودم

2706