2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاغل شو شغل خوب داشته باش ب سر و وضعت برس کارای هنری یادبگیر ارتباط اجتماعی داشته باش هیکلتو خوب کن ورزش کن اطلاعاتتو ببر بالا هم ب تنهایی فک نمیکنی هم چینین دختری تنها نمیمونه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2731

فامیلو دایورت کنین کلا منم که میخواستم جدا شم همین فکرا تو ذهنم بود

تا اولین باری که با فامیل روبرو شدم تا خواستن دهن باز کنن و چرت بگن کلاه قهوه ایشون کردم

الان عموم که بزرگ فامیله منو میبینه وحشت میکنه  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

عزیزم فقط یه نامزدیه ساده بوده تموم شده رفته کدوم ابروی رفته حالا من حاله روحیتو درک میکنم میدونم خوب نیستی ولی متاسفانه باید با همه چی کنار بیای اینو یادت نره که تو تنها نیستی خدارو داری

2738
عزیزم فقط یه نامزدیه ساده بوده تموم شده رفته کدوم ابروی رفته حالا من حاله روحیتو درک میکنم میدونم خو ...

به کسی نمیگم نامزدی رو چون ی ماه بود مث خواستگاری میموندم اما طلاق رو چطور پنهون کنم از لج نامزده ازدواج کردم

الان افتادم غلط خوردن ک دیگ نمیخوام 

به کسی نمیگم نامزدی رو چون ی ماه بود مث خواستگاری میموندم اما طلاق رو چطور پنهون کنم از لج نامزده از ...

باید زبون داشته باشی هر کی دهنشو باز کرد خواست جرف بزنه ببندی بعدشم اره متاسفانه همین مهره طلاق تو برگه خورده خیلی بده ولی خوب خدا بزرگه الان بیشتریا همینه اوضاعشون

باید زبون داشته باشی هر کی دهنشو باز کرد خواست جرف بزنه ببندی بعدشم اره متاسفانه همین مهره طلاق تو ب ...

کدوم بیشتریا فقط من طلاق گرفتم 

دیگ کی طلاق گرفته 

خواهرم عامل همشون شد میترسم س طلاقم کنه بخدا 

قطع رابطم باهاش

بیخیال شو فامیلو

ابرو مگه با طلاق میره؟

با ی اشتباه قرار نیس تا ابد تنها بمونی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706