2737
2734
عنوان

کی امپرازول خورده؟

288 بازدید | 6 پست

من رفتم دکتر برای رفلاکسم امپرازول داده وقتی اینو میخورم قفسه سینم و پشتم شدید درد میگیره انگار با مشت زدن الانم که سردرد شدم دلیلش چی میتونه باشه؟؟

شاید حساسیت داری بهش، ولی امپرازول رو باید ناشتا و نیم ساعت قبل از غذا بخوری

اره ناشتا خوردم ولی خب مجبورم بخاطر رفلاکس و التهاب معده بخورم چیکارش کنم پنتوپرازول که قبلا خورده بودم از این بدتر بود اصلا بهم نمیساخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شدید نفخ می کردم سینه و پشتم درد میکرد دکتر عوضش کرد لانزوپرانول دکتر عبیدی نوشت اون دیگه خوب بود اینم بگم سعی کن لانزوپرانول بخور دکتر امکان داره پنتو پرازول بنویسه ولی مشکلش اینه که روزی دوسه بار باید پنتوپرازول بخوری خوب هم آدم یادش میره هم عوارضش بیشتره ولی لانزوپرانول فقط صبح یه دونه ناشتا 

منم شدید نفخ می کردم سینه و پشتم درد میکرد دکتر عوضش کرد لانزوپرانول دکتر عبیدی نوشت اون دیگه خوب بو ...

عزیزم پس لانزو خوب بود برات؟؟من که همه چی امتحان کردم جز لانزو

چند روز بعدش بهت جواب داد لانزو؟؟

عزیزم پس لانزو خوب بود برات؟؟من که همه چی امتحان کردم جز لانزو چند روز بعدش بهت جواب داد لانزو؟؟

سعی کن لبنیات استفاده نکن چون وقتی ضد اسید میخوری اسید معده کم میشه و لبنیات که سخت هضم هستند و قتی اسید معده هم کم میشه وحشتناک نفخ ایجاد می کنند لانزو عوارض کمتری داری  و نتیجه بهتری هم داره