2737
2734

همسرم بخاطر کارش افتاده یه شهر جنوبی خودم تهرانم خونمون اینجا رهن نمیره که بتونم محل کار شوهرم اجاره کنم اخه فصل جابجایی نیست یخورده کم پول داریم بنظرتون خونمو تو تهران بزارم همین جوری خالی بمونه برم اونجا اجاره کنم یا بزارم شوهرم خودش تنها بره من تهران بمونم تا خونه کسی بیاد بگیره خیلی سر در گممچند ساعت دیگ میخواد راه بیفته نمیدونم برم یانه از طرفی با وضعی که جامعه داره میترسم تنها بره از طرفی هم هم اگه باهاش برم خونمون اینجا همین جوری میمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تا چند ساعت میخوای همچین تصمیم مهمی بگیر ی،حالا بزار بره،سریع قرار نیست که با هر دوری اتفاق بد بیفته، سر فرصت تکلیف خونه رو مشخص کن جمع و جور کن برو

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

هم من توی این شرایط بودم هم خواهرشوهرم 

منطقیش اینه که شوهرت بره یجا موقتا بمونه تو اون شهر 

تا اینکه خونتون رهن بره 

بعد با پولش تو شهر جدید خونه میگیرین و اسباب کشی میکنین

کاری نداره که

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
باهاش برو و خونه رو دست یه آدم امین بسپر اجاره بدن واست یا موقعش برگرد اجاره بده

اسم کاربریتونو همینجوری گزاشتین؟

یا شغلتونه؟

ببخشید میپرسم، سوال دارم در این زمینه

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡
2706