2410
2553
عنوان

با این مشکلی که دارم پیر شدم به مولا.برام دعاکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 42 پست
تخت رو جمع کنم جا ندارم بزارم نصف وسیله های من و بچم خونه مادرمه حتی برا چادر بازیش تو خونه جا نداشت ...

من خودم خونه مادرم هستم ی خونه کوچیک بدون اتاق بدون نور..یه پنجره داره رو به کوچه باریک باز میشه همیشه پلمپ شدست یکی رد میشه حرف میزنه تو کوچه انگار وسط خونه ما اربده میکشه...اشپزخونمم کوچیکه انقد که نتونستم لباسشوییم وصل کنم ...لباسام با دوقلو میشورم...

همه چیزم تو هم چیدم ...خونه هم نداریم با این گرونی نمیشه هم بخریم...باز تو امید داری شاید بری خونه خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بفروش تو پارکینگ یا انباری نمی تونی بذاری؟  والا خونه من کمتره ولی درگیرش نیستم یعنی کار زیاد ...

شما بهش فکر نمیکنی چون میدونی این خونه در توان شوهرت بوده ولی ایشون دو تا خونه دارن چرا باید انقد سختی بکشه پس این خونه ها رو میخواد چکار کنه

اگر طلا زیاد داری بفروش خونه رهن کن و اثاث رو جمع کن یعنی یجورایی تو عمل انجام شده قرار بده شوهرت رو

اونقد هم زیاد ندارم نزدیک صد تومن دارم ولی همسرم اجازه اینکارو نمیده التماسش کردم اگه تو خونه خودم نمیبری حداقل یه خونه فرسوده تر ولی دو خواب برام اجاره کن گفت نه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2720
شما بهش فکر نمیکنی چون میدونی این خونه در توان شوهرت بوده ولی ایشون دو تا خونه دارن چرا باید انقد سخ ...

میخواد با خودش ببره تو قبر

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
اونقد هم زیاد ندارم نزدیک صد تومن دارم ولی همسرم اجازه اینکارو نمیده التماسش کردم اگه تو خونه خودم ن ...

نذر سید عباس آبادان کن نذر سبک که حتما ادا کنی مثلا 1000 صلوات چون ادا نکنی ضربه میخوری خیلی مجربه 

2714

بهش بگو افرین همین طور واسه میراث خورات جمع کن خودت هم استفاده نکن تا فردا که مردی ، بگن کم گذاشتی و رفتی.این حرف رو هر وقت شوهرم خسبس میشه میگم.عجیب اثر بخشه.😉

بیش از حد خوبی نکن