2726
عنوان

خواستگار ندارم ، خیلی جلوی خودمو گرفتم به گناه نیوفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3678 بازدید | 188 پست

ورزش

کاهش و ترک مواد غذایی که طبع گرمی دارند

سرگرمی داشتن

روزه.....بهترین درمان

نماز شب

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرز کبیر  امام جواد هررررطلسمی رو باطل می‌کنه.

از جاهایی که با آداب مخصوص ش مینویسن، بگیر ببند بازوت

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

یکم فعالیتهای اجتماعیتو زیاد کن خواستگارم پیدا میکنی

مثلا یجا برو سر کار

تازه مگه دانشجو نیستی؟؟ خب تو دانشگاه کلی پسر به آدم پیشنهاد میدن

دخترای مذهبی خواستگار بیشتر دارن

خودتو تو پستوی خونه قایم نکن. بیا بیرون چند نفر ببیننت

من خودم هم 21 سالمه  این تشخیص متخصص ها و روان شناس هاست که با مطالعات جهانی بدست اومده  ...

منم اینو از روانشناس ها شنیدم که میگن بعضیا زود به سن بلوغ میرسن و ین عقلیشدن تکمیل میشه برا ازدواج بعضیا هم حتی تو سن ۵۰ سالگی نمیفهمن زندگی مشترک و ارتباط برقرار کردن با همسر چیه.بیتگی داره به هرکسی‌. اینی که شما گفتین به نظر خووووودم استثناهایی قائل هست و برا همه صدق نمیکنه

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
کتاب بخون،ورزش کن،ادامه تحصیل بده،فیلم ببین(مفید)....اگرم میخوای واست خواستگار پیدا شه 5 جمعه حدیث ک ...

والا من خوندم خواستگارم بدتر   رفت برامن دعا کن

شفای همه ی مریضا صلوات
مت ۱۸ سالم بود  درسم میخوندم ولی افکار اونطوری هم اذیتم میکرد چون ی دوست داشتم منحرفم میکرد😂

من خودم درس میخونم نمازم میخونم یدونه فیلمم ندارم اما خب اذیت میشم گاهی دیگ تو خلوت خودم کلی گریه میکنم اراده هم کنم راه گناه و هزاران پسر برام بازه اصلا ربطی نداره هرکی طبعش یطوره

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
من هیچ وقت نفهمیدم میل جنسی چیه😂😂واقعا نداشتم کیا مث منن/: ۲۵ سالمه

تابلوعه دیگه چیه

میل جنسی 

ینی میل ب جنس زیاده

ینی دلت میخاد جنس بخری همش

...مثه مانتو...شال مخصوصن ک الان نزدیکه عیده و هاتم دیگ😕 

32 سالمه 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706