2737
2734
عنوان

پماد ترتینوئین

2178 بازدید | 10 پست

بچه ها رفتم دکتر برام پماد ترتینوئین نوشت ولی صورتم میسوزه ۴ شب استفاده کردم کلا پوست پوست شده ولی اینم بگم کلی صورتم سفید شده جوش ۶ای زیر پوستی رفتن صاف مث اینه ولی میسوزه و پوست انداخته چکار کنم چند روز باید دوره درمانم کامل کتم؟؟؟؟کسی میدونه نگرانم مسوزه

عزیزم اولا که باید یکشب در میان بزنی

دوما پوست ریزی حدود ۱۰ روز طول میکشه بعد بهبود

اصلاااااا هر شب نزن اصلا

Marui قدیمی هستم کاربر ۹۶همون ک جغد صورتی پروفش بووووود به درخواست خودم تعلیق شدم و حالام پشیموووون🙄🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخ که سوزششم خیییلی بده من ۱۰شب سوختم جوری که گریه میکردم ولی بعدش دیگه خوب بود و تاثیرشم عالی بود

جدی هر شب میزدی یا ی شب درمیان گلم پوست ریزی بعد ۱۰ روز خوب شد ؟؟؟من صورتم ت این ۴ روز خیلی سفیدو خوشگل شده چون میخواستم لایه برداری کنه دکتر داد بم ....ولی نگران پوست پوست شدنش هستم 

2738
واسه جوش به شما داد؟ من شنیدم برای لک و کک ومک هم تاثیر داره درسته؟

من جوش زیر پوستی داشتم خیلی تاثیر داشت ت ۴ روز فقط ت روزه اول خیلیلییی اثر کرد 

عزیزم میشه از پمادت عکس بدی خواهشا

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...