2726

سلام.تقریبا۱۰روزپیش باهمسرم سریه چیز بیخود بحثمون شدوکاربه دعوا ولجبازیوکتک کاری کشید..شوهرم بدمنو زدبعدپسر۱۵سالموتوخابش زد.داشتم دیوونه میشدم...ازین اخلاقاداره اما۴سال میشد خوب شده بود.تواین ۱۰روز۱هفتش خونه خودم بودم حتانگاشم نمیکردم...همیشه اقدام میکردبرا اشتی اماایندفه نه...دو۳روزه اومدم خ مامانم شهرستان.پسرم پیش باباشه..زنگ میزنه میگه کی برمیگردی خونه...نمدونم چکارکنم..دوتابچه دیگم باخودمن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو خونت پسرت وچطور تنها گذاشتی؟چرا مادرا انقد سنگدل شدن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

گند زدی به روان بچت .یا اونم با خودت میبردی.یا اونارو هم نمیبردی .باهم نمیرفتی کلا

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

یعنی چه؟ پسرتو برای چی تو خواب زد مگه چی کار کرده بود

ببخشید همسرت روانیه؟

یبار که خواب بود چنان بزنش صدای ...بده اعصابم خرد شد اه.کاش نیومده بودم تو تاپیکت.من اگه کسی دست رو بچم بلند کنه به خدای احد وواحد تیکه تیکه اش میکنم حتی اگه پدرش باشه😡😡😡

زودتر برگرد خونت دیگه هم بیخود جرو بحث نکن خواهشا

کسی که بچه داشته باشه چه ۳ تا چه ۱۰ تا مگه دل نداره؟؟ چه ربطی داره

نگفتم دلل نداره ...دیگه آدم با ۳تا بچه ک لج و قهر ننیکنه بچه ببینه عذاب بکشه ک من رویه صحبتم با اسی بود ن شما

خدایا شُکرت❤🧿
2706