2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید تلاششون زیاده.خانواده شوهر من انقد روزی دارن ک خدا میدونه.از در و دیوار براشون میاد ماشالله.البته من خودمم خیلی خوش شانس و روزی دارم.ولی فقط من.بقیه خانوادم اینجوری نیستن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

نمیدونم واقعا یه وقتا میبینم‌میشنوم تو مدت کوتاهی چنان پیشرفت میکنن مثلا چندتا چندتا ساختمون مغازه ماشین خارجی میخرن تو این بی بازاری برام عجیبه.

اونا که از اول پولدار بودن نه ولی اونایی که تا دوسال پیش میشناسم هیجی نداشتن یهو اینجوری پیشرفت کردن خیلی برام جای سواله

2738
نمیدونم واقعا یه وقتا میبینم‌میشنوم تو مدت کوتاهی چنان پیشرفت میکنن مثلا چندتا چندتا ساختمون مغازه م ...

ما هم یه آشنا اینجوری داشتیم تهش فهمیدیم تو کار قاچاق مواده😶😶

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن

یکی از دوستای نزدیکم شوهرش همینطوریه یعنی ۳ سال پیش هیچی نداشتن الان ماشالله خیلی خوب شده از ماشین ومغازه وباغ و...ولی خیلی ادم خوش قلبیه همیشه به اونایی که نداشتن کمک میکنه ونمیذاره کسی بفهمه(منم از دوستم شنیدم که یه مدت زیر نظرش داشت) تو خانوادش ومخصوصا مادرش همیشه دعا پشتشه بس که خوبی میکنه بهشون

هیچ وقت کسی رو کوچیک نکن"نقطه"هم کوچیکه ولی جمله رو تموم میکنه!!

ربطی ب مذهبی بودن نداره به نظرم دو عامل دوزی زیاد میکنه سکی مال حلال  یعنی مالی ک حق الناس پایمال نشده و دوم شکرگزاری زیاد 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

اگه بخوای به حلال حرومی فکر کنی همه حروم قاطی دارن چون کاسب یا کارآزاد سود میکشه رو کارش حروم قاطی میشه اداری ام وقتی کارشو درست انجام نمیده یا پارتی بازی میکنه یا وقت مردم و تلف میکنه حروم میشه 

منم یه خواهر دارم در عرض دوسال شوهرش باکار آزاد میلیاردر شد با15 میلیون شروع کرد الان50 میلیارد داره انقدر راحتن من مستاجرشم هرماه تنم و میلرزونه که سرقراردادمیخوایم بفروشیم به من میگه من هیچ وقت فقیر نمیشم یا میگه چیزایی که تومیخری من میتونم بخرم اما چیزایی که  من میخرم تونمیتونی بخری😥😥😥😥😥😥

2706