2733
2734
عنوان

داداشم بکشیشم میگه زن نمیگیرم😭

1132 بازدید | 53 پست

یه داداش دارم مهندس قد بلند خوشتیپ و بدنساز از هر نظر عالیه و خیلی با غیرت به هیچ دختری اعتماد نداره و بدش میاد میگه هنوز اینقدر بدبخت نشدم برم دوست دخترا دست دوم یه مشت پسره هرزرو بگیرم اصلا دلش به زن گرفتن نمیره میگه از بس خیانت خصوصا از روزی که مجازی رفته تو خونها مردم زیاد شده زن گرفتن برام حماقته میگه با خدای خودم عهد بستم زن نگیرم که فردا کارم به طلاق برسه یا بفهمم اون دختره روزی که رفتم گرفتمش تو گذشتش کاری کرده و راستشا نگفته و من بعدش بفهمم کلا بی اعتماده به دخترا از یه بابت بهش حق میدمم ولی خب ما همگی خیلی دوست داریم زن بگیره ولی هیچ کسی نتونسته تا الان نظرشو عوض کنه هیچ گونه دوست دختری هم نداشته و نداره حتی چتی با اینکه تو فامیل و همسایها هزار نفر تو نخش بودن اصلا خطا نکرد نمیدونم چیکار کنیم براش یکی میگفت بختشا لابد بستن برید پیش دعا نویس نمیدونم چیکار کنیم دیگه کاش زن بگیره😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با این درجه از بدبینی براش زن نگیرید

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
2706