2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چله ختم سوره حشر شنیدم 

چله ختم سوره یاسین 

1400 صلوات به نیت 14 معصوم 

چله حدیث کسا 

آیه الکرسی 

70 مرتبه ذکر یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا حسن یا حسین یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی 

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 

عزیزم انشالله به حرمت خانوم زهرا حاجت روا بشید

نذر برای شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو،نذر برای نرجس خاتون،

نذر برای قبرستان بقیع،اینارو من حاجت گرفتم ازشون انشالله شماهم نتیجه بگیرید

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2738

برای حاجتت ایته الکرسی میخونم عزیزم انشالله براورده بشه با اجازه اسی به تاپیک اخرم سر بزنید

برای حاجت دلم صلوات میفرستید انشالله حاجتروایی ههمون🙏🙏🙏🙏کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه

امشب دعا کن خیلی .منم واسه همتون دعا کردم . صلوات بفرست زیاد استغفار کن ،از خدا بخوا گناهاتو ببخشه توبه کن . زیارت عاشورا حدیث کسا دعای توسل . نماز اول وقت . 

و اینکه واقعا به صلاحت باشه گلی جان نیتی که داری . 

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
چله ختم سوره حشر شنیدم  چله ختم سوره یاسین  1400 صلوات به نیت 14 معصوم  چله حدیث ک ...

در کنار همه اینا نماز اول وقت رو فراموش نکن 

و اگر زیاد اهل نمازی چله نماز شب که عالیه اصن

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 

سلام 

نماز امام زمان بخونید ان شالله حاجت روا بشید .

بعدم روش حاجت خواستن خیلی مهمه 

برای خدا تعیین تکلیف نکنید که حتما اینکار بشه 

اول یک صلوات بفرستید و بعد بگین خدایا من خیلی دوست دارم این اتفاق و تو به انجام هر کاری توانایی و دوباره صلوات بفرستید .

خیلی صبر کردم دیگه دارم پیرتر از سنم نشون میدم

عزیزم اعتماد بنفست  پایینه خودت عاشق خودت باش مطمین باشرو شوهرتم تاثیر داره

کناز از ما بهترو نایست خو کنار از خودت اونایی که ازشون خوشکل تری باش بیشتر به چشم میای

2706