2737
2734

والله تو این زمونه یکیشم سخته ب جایی برسونی 

منو شوهرم هرروز دعوامونه 

اون باز بچه میخاد و من به شدت مخالفم، واقعا بچه داری خیلی سخته 

البته پسرمم حسوده قبول نمیکنه من حتی نزدیک بچه خواهرم بشم، میگه بهش حتی دستم نزن، خودمو فقط بغل کن 😂😂😂

میدونی کجا میشکنی💔؟؟؟ اونجایی که"آدما"باهات کاری میکنن، که از"سادگیت"خجالت بکشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونهایی خلو دیوونه میشن که وضعیت مالی خوبی ندارند .اگه براش خرج کنی و تفریح خوب داشته باشه خیلی هم م ...

دخترخاله من تک فرزنده توناز ونعمت بزرگ شد ولی الان توسن ۲۱ سالگی واقعا افسرده اس

کلی دوست داره که همدیگه رو خواهر صدا میکنن ولی خودش میگه هیچکدوم برام خانواده نمیشه همیشه احساس تنهایی میکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من شدیدا مخالفم چون فکر میکنم بخاطر توجه زیاد تو خونه وقتی وارد اجتماع بشن به مشکل میخورن....یه دختر ...

به سلامتی 

دیشب برنامه ایینه خانه رو میدیدم به تک فرزندی یجورایی گف جنایت در حق بچه 

ولی من واقعا تصمیمم یکی بوذنشه

2731
اونهایی خلو دیوونه میشن که وضعیت مالی خوبی ندارند .اگه براش خرج کنی و تفریح خوب داشته باشه خیلی هم م ...

من که  هرچی تک فرزند دیدم سطح رفاه زندگیش و موفقیت هاش بیش تر یود با اینکه خودم تو خانواده خوبی ازنظر مالی بزرگ شدم   و اینکه تحصیلات خوبی دارم ولی زندگی تک فرزند ها بهتر بود

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
دخترخاله من تک فرزنده توناز ونعمت بزرگ شد ولی الان توسن ۲۱ سالگی واقعا افسرده اس کلی دوست داره که ه ...

معنویات تو زندگیشون کم رنگه .کارهایی که روح ادم بهش احتیاج داره مثل کمک به همنوع و امور خیریه و....

اشتباه از همین جا شروع میشه که پدرومادر چون تک فرزند هست همه رفاهیاتی برای بچه آماده میکنن وبه قول معروف نمیذارن آب توی دلش تکون بخوره درصورتیکه نمیدونن بااینکارشون دارن بزرگترین اشتباه رو میکنن دو روز دیگه یه چی خواست بهش ندادن با چشم خودم دیدم که تهدید به خودکشی کرده حداقل اگه تک فرزند باشه ولی باید بهش یادداد که تا جایی که میتونه باید سرپای خودش وایسه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738

مخالفم

همینطور که میبینید در زمان حال همه خانواده از هم دورن

دیگه مثل قدیم نیست که حتی بچه عمه ی پدرم میشناخت و دوس داشت ودور هم بودن

با گذشت زمان فقط و فقط این خانواده اولت هستن که دورتو میگیرن 

دیگه فکر کنین سال ها بعد بچه تک فرزند ما میخواد تو خانواده اش تنها بمونه اگه مشکلی داشت؟اگه مثلا یک شب با شوهرش یا زنش دعوا کرد؟اگه مثلا بچه دار شد؟کی پیششه؟

یا بچه نیارین یا اینکه تک فرزندی ظلمه به نظرم

معنویات تو زندگیشون کم رنگه .کارهایی که روح ادم بهش احتیاج داره مثل کمک به همنوع و امور خیریه و....

مادر وپدرش ادم مومنی هستن واز این کارا میکنن

ولی خودش اعتقادی نداره بخاطر تنهاییش هم زود ازدواج کرد والان در شرف طلاقه کلا از لحاط روحی اشفته اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اشتباه از همین جا شروع میشه که پدرومادر چون تک فرزند هست همه رفاهیاتی برای بچه آماده میکنن وبه قول م ...

منم عقیده ام این بود ک یدونه باشه تو ناز و نعمت ولی 

یشب مشاوره معروف تلویزیون میگف که تک فرزند خودخواه بار میاد 

منکه حتما ۳ تا خواهم داشت تا قبل ۳۵سالگی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706