2737
2734

دوهفته  هست بدنیا اومده  بنظرم  شیرخودم  ابکیه  سیرنمیشه  ولی میترسم  شیرخشک بش بدم بش نسازه  گریه  کنه  چون خیلی  ارومه  بنظر تون شیرخشک بدم  ممکنه  دلدردبگیره  گریه  کنه؟؟

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوقلو دارم شیرم انقد ابکی و افتضاح بود یکیشونم سیر نمیکرد خشک دادم به نظرم خیلی خیلیییی عالیه نمیدونم چرا انقد بد جا افتادخ

Marui قدیمی هستم کاربر ۹۶همون ک جغد صورتی پروفش بووووود به درخواست خودم تعلیق شدم و حالام پشیموووون🙄🙄🙄🙄

اپتامیل یک بگیر و اول شیر خودت کامل بده و اخر شب فقط دو اونس شیر خشک بدش اینجور سینه اتم ول نمیکنه ولی بذار سینه ات بمکه والا شیرت خشک میشه و اینکه هنیشه اول شیر خودت بده از هردو سینه بعد شیرخشک 

2738
آره حتما همین کارو بکن. شیر خشک های الان از شیر طبیعی مادر خیلی مقوی تر هستن. مواد مغذی دارن.

بنظرت  دلدردنمیگیره؟؟

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

من دوروز بعد تولدش ک آغوز خورد بهش شیرخشک دادم.خیلی مقوی تر و خوشمزه تره.اخه با این اعصابای داغون ما و تغذیه های شیمیایی چه شیری میمونه برا ما ک به طفل معصوم بدیم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بعضی بچه ها به شیر خشک عادت میکنن دیگه شیر خودتو نمیخوره اگه ارومه چیکارش داری شاید تو فک میکنی ابکیه و الکی نگرانی منم اینجور بودم هی میگفتم شیر ندارم و سیر نمیشه بردم دکتر گفت از بس شیر دادی ترکوندیش  سینش خس خس میکرد از بس شیر میخورد

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
2706