2737
2739
عنوان

کسی میتونه بگه این درد وحشتناک من از چیه؟توروخدا اگ میدونین بگین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک قاشق تخم بارهنگ رو با یک لیوان ابجوش بزار رو گاز (اگر نعنا اذیتت نمیکنه با یک لیوان نعنا بزار*) بعد از جوش اومدن توش نصف لیوان گلاب و یک قاشق عسل بریز و بخور ... صبح ناشتا بخور و بعدش تا یک ساعت چیزی نخور تا ۴۰ روز جواب میگیری...من خودم امتحان کردم و جواب میده ... از این پیج کمک گرفتم https://instagram.com/omidhaghiha?igshid=1h6nm5x2gr5jc

ن ۴ ماه پیش ازمایش دادم اوکی بود

خب پس سونو بده اگه نبود آندوسکوپی بده شاید زخم معده است.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
مشکل معده داری دیگه شربت الومینیوم ام جی و قرص کیلدینیوم سی شاید کمک کنه

ببین من چندساله مثلا یه حالتی تو گلومه انگار یه حبابه باید گلومو صاف کنم تا اون حبابه بترکه بتونم نفس بکشم

بعد دکتر هرچی رفتم گفتن رفلاکسه دارو دادن امپرازول و اینا ک تاثیری نداشت خودم دقت کردم وقتی ک استرس دارم بیشتر میشه میدونی این از چیه؟

2738
ببین من چندساله مثلا یه حالتی تو گلومه انگار یه حبابه باید گلومو صاف کنم تا اون حبابه بترکه بتونم نف ...

یکی از دلایل ایجاد کننده رفلاکس استرسه و تغذیه نامناسب مصرف دخانیات و نوشیدنی الکی و..هم هست

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

چن ساله داریو پیگیری نکردی😐

ی سونو شکم کلی بده ی پزشک گوارش متخصص خوب برو 

مشکلات گوارشی ریفلاکس مری و... اگر درمان نشن هر روز بدتر میشن

There is GOD💚💚💚   ..                                               
یکی از دلایل ایجاد کننده رفلاکس استرسه و تغذیه نامناسب مصرف دخانیات و نوشیدنی الکی و..هم هست

دخانیات و نوشیدنی الکلی ک اصلا مصرف نمیکنم

تغذیمم معمولیه

صبحونه نمیخورم چون تو معدم نون سنگینی میکنه حالم بد میشه

ناهار اکثرا برنج ک خورشی ک کم میخورم

شامم نمیخورم یا اگ بخورم حاضری میخورم

فست فودم ماهی یه بار

شیرینیجاتم کلا دوس ندارم

2706